Kira,nagyon szuper képek,gyönyörű vagy
Izgalmas új képek, nagyon köszi kedves Kira!
Kedveseim! Ma történtek után ki kell írnom, hogy nem tudok visszaadni! Kérlek benneteket, hogy készüljetek pontos rózsákkal, mert nem állnak nálam kötegekbe a kis címletek. Adatlapom egyértelmű. Biztos vagyok benne, hogy a sok ünnepkor is nyitvatartó kisboltban tud váltani, akinek szüksége van rá, ne nekem kelljen ezt megoldanom. Köszönöm!
Attól függ milyen módon akarsz megtéríteni...., meg mire...
De tunál rám hatni...😂🤣😅
Nem mintha szükséged lenne rá, hogy megtérítselek. 😂
Ha lehet, akkor én az utána járást valasztanám !"Csak a szememnek"hiszek !😂🤣😅😉