fg82
fg82 beszámolói
fg82 szexguru.hu bejegyzései
fg82 beszámoló értékelései
fg82 beszámolóit így értékelték
fg82 kedvenc fórum témái(10)

Kényszerfrancia
2025. július 22. 20:41:59
Filmfanatikusok
június 24. 15:59:46Ebben teljesen egyetértünk. De az csak egy lehetőség, hogy Susan bocsánatot akart volna kérni. Lehet, hogy szerinte a saját szempontjából helyesen cselekedett (vannak erre utalások), és ezt akarta volna megértetni a volt férjjel. Hogy nem kell megbocsátania semmit, nincs rá igény, mert nincs mit megbocsátani.
Edwardtól meg valami nagyobb horderejű üzenetet vártam, mint hogy Nem bocsátok meg! (lábával hangosan toppant), hanem valami súlyosat, amiért hosszú évek eltelte után is érdemes volt megírni egy teljes regényt. Na, mindegy.
Egyébként ez a ragadozó a címben erősen félreviszi az értelmezést. Ne feledjük el, hogy az eredeti címben nincs semmiféle ragadozás. Nocturnal Animals. Éjszakai állatok. Azok között meg vannak ugyan ragadozók is, de zömük pont zsákmányállat... Marketingszempontból persze nem olyan ütős, ezért a fordító (ferdítő?) rátett egy lapáttal. Mentségére legyen mondva, hogy a mellékszálra tökéletesen rá is illik. De a fő szálra nem, ezért nem is Nocturnal Predators az eredeti cím. Ez is egy nagy na mindegy.
Még mindig jobb, mint annak idején a szintén hatásvadász A nyolcadik utas a Halál, az egyszerű Alien helyett. Remek cím, de a folytatásokban aztán nagy katyvaszt okozott. A Covenant esetében már fel is adták az analógiát.

Milyen egy korrekt beszamolo?
2023. augusztus 16. 11:53:09En csak a szamomra szexualisan izgato nok beszamoloit olvasom el. + az osszes lehetne jobb es rossz besorolasuakat!Azok a legjobbak es azokbol lehet a legtobbet tanulni!:DDe szerintem ezzel pont ugyanigyvan az osszes felhasznalo 75%-a.

Hogyan jó a férfinak a szopás?
2021. augusztus 29. 17:30:33Köszönöm a lehetőséget kedves Shila!
Vétek lenne kihagyni!🙂🌹

Arcra élvezés,bukkake
2019. február 27. 19:05:14
Off topic
április 18. 19:08:37
Orgazmus
2020. október 21. 17:57:57
Baklövések vendég szerepben
2019. szeptember 2. 06:52:13Bár ez itt off, annyit érdemes hozzátenni, hogy a Venus üzlet c. regény magyarul is megjelent valamikor '80-as években, ahol Pohl társszerző (a másik Cyril Kornbluth)
A könyv az egyik kedvencem, különösen a mai állapotok fényében, érdemes elolvasni, ajánlom bárkinek!

BesziParódiák
2018. június 20. 22:24:52
Női harag.Szakítás után meddig normális haragot érezni?
2014. november 22. 21:04:35Ezúton szeretném megköszönni a sok -sok levelet ! :)
Ha megengeditek itt egyben ,-és nem külön-külön mindenkinek !
Javulok,-egyre jobban vagyok :)
KÖSZÖNÖM !!!!:D

