beszamolok.comBESZAMOLOK.com

SzexGuru >>> bejegyzés = 1 prémium vendég nap
CSEPKE 18

CSEPKE 18

Rang: inaktív
10 évnél régebbi tag
Utoljára aktív2012-08-14 23:32:30
Pont108 pont
Színsémaalapértelmezett
Üzenet küldés
Játékok
Nem vett még részt játékban.
Ismerős
Megjelölöm ismerősnek:

CSEPKE 18 kedvenc fórum témái(10)

Aranyköpések

Aranyköpések

2019. March 12. 08:52:08

Ronin. Ronin.
Vezérhím
Kit látnak szemeim! ;)
Vagyis kit nem, mert a hirdetésedre kattintva Szása ugrott be, meg nagyapám karórája. Eeeetűnt :(
:D

Természetes Nők:-)

Természetes Nők:-)

2024. June 24. 07:36:10

ybis ybis
Belát a dolgok mögé
Vannak bizonyos adottságok, amiket nem baj, ha valaki plasztikai beavatkozásokkal korrigál; a gond a mértéktelenséggel van, amikor valaki nem ismeri az arányokat. A plasztika kicsit olyan, mint az autótuning: könnyű átesni a ló túloldalára, és elveszteni vele az önazonosságot. Analógiával: a VW Golf népszerű tuningalap, de hiába teszel rá szárnyajtókat, vagy bele több száz lóerőt, akkor sem lesz Lamborghini; ellenben egy Golf GTI a maga szolid tuningjával önazonos marad a saját kompakt kategóriájával, és nem akar többnek, másnak látszani. Egy aránytalanul nagy mell vagy száj gazdája könnyen hazudhat önmagának is.

Kinek mi a véleménye a dicsőségfalról?

Kinek mi a véleménye a dicsőségfalról?

2012. July 13. 19:25:13

guile guile
Mindentudó
Sziasztok.
Oldalt lehet szavazni arról hogy a megújitott honlapon a beszámolóknál megszűnjön-e a pontozás és csak a szöveges értékelés maradjon?  Szavazzatok.
Szerintetek ha elmarad a pontrendszer, amnesztiát kapnak a dicsőségfal politikai foglyai?

Tinirajongók

Tinirajongók

2012. February 29. 10:00:05

tokeletesferj tokeletesferj
Ismerkedik az oldallal
Én a tinin a 18-21 közötti lányokat értem és nem szorosan az életkorhoz kapcsolódóan, fontos, hogy kezdő legyen (max. 2-3 hónap).
Fontos a tapasztalatlanság, esetleg a sután de bájosan megjátszott profizmus. Kíváncsiság, őszinteség, báj, talán egy kis félszegség, odaadás, türelem, önzetlenség, kedvesség, érzékiség és érzékenység, szép bőr, és lábak, formás fenék, egyenes testtartás, szép, hosszú haj, ápolt test, gyönyörű szemek és száj. Van a gondolkodásában valami kislányos, tanulni vágyás és persze intelligencia is. 
Egy-két ilyen lánnyal már találkoztam, de mint várható volt, elhagyták a pályát, illetve ha visszatértek, már nem biztos, hogy jellemzőek voltak rájuk a leírtak.
Úgy tűnik, hogy ez egy ritka, átmeneti állapot bizonyos nők életében, olyan dolog ez, mint az aranykeresés...
 
 
 

Kutya Cica (állatok) Természet Imádok  csoportja...:-)))

Kutya Cica (állatok) Természet Imádok csoportja...:-)))

2021. November 3. 15:23:32

Kedves_vendég Kedves_vendég
Törölt reg
Aki teheti segítsen minden pénz számít.

Figyelem! Az összeg fele meg van azaz, 5.000.000ft 🙂
Közlemény!
Hernádi menhely nem fogad, több kutyát! Nagyon nehéz döntést kellett meghoznom!
Egy hajszál választ el minket attól, hogy fekete karácsonyunk legyen! Rengeteg haladékot kaptunk a költözésre. Sajnos nem látom realitását, hogy pár hét alatt, közel 10 milliót, össze szedjünk az új telephely befejezésére, hogy az engedélyeket megkapjuk. Nagyon kicseszett velünk az építőipari, szinte követhetetlen, áremelése. Utoljára még kikönyörögtem, hogy idén elköltözünk, de ez hamarosan lejár. Nem szeretnénk a meglévő 106 kutyánkat veszélybe sodorni, ezért a gazdásítással és szervezeti segítséggel csökkentjük a létszámot. Nem ez volt a terv! Nagyon szerettem volna még több kutyát megmenteni az altatás elől a gyepmesteri telepekről. Az építkezés nem áll meg és amint kész van és megkapjuk az engedélyt, az új telephelyen, ismét fogadunk állatokat. A már menhelyünkön lévők védelmében, hoztam meg ezt a döntést!
Építkezés alszámlája:
Anikó Állatmentő Alapítvány
Sz.szám : 10103829-79809200-02005006
( Budapest Bank )
IBAN:HU73
SWIFT kód: BUDAHUHB
Paypal: anikoallatmentoalapitvany@gmail.com

Beszamolok.hu Klub

Beszamolok.hu Klub

2011. February 24. 23:47:40

Millaxxx Millaxxx
Törölt reg
jajj,én masszázs lánka akartam lenni.
hangához jelentkeztem,és ő mutatta,aztán meg azt is hogy én nem tudok masszirozni,úgyh megpróbáltam ezt,és tudtam hogy itt is kell hirdetni ha szeretnék besziket.bár már lehet majdnem mindenhol..
tényleg miért is jó . com?

CSEPKE 18 kapcsolatai

Abdul1 Abdul1
V.I.P.
Ayrton S Ayrton S
V.I.P.
rimjob rimjob
Nagytudású
zsoca65 zsoca65
Fejlődő
-zolee74 -zolee74
Billentyűbetyár
leila19 leila19
Billentyűbetyár
💬
BesziRobot