AdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: Sanyesz12Tagok listája!Új tag meghívása a témábaSzex- és masszázspartnerek közgazdasági nézetből hozzászólásai
A téma a lányok árképzését, azok költségeit, bevételeit és a szolgáltatásaik iránti keresletet, kínálatot igyekszik körüljárni, mind a nehezebb, mind a jobb időkben.
Hozzászólás írása...
2022. december 4. 11:01:33
Nem verem a nyálam, csak azt mondom, hogy attól, hogy ha valaki saját érdeméből és munkájából jól keres és sok pénze van, attól még nem biztos, hogy hajlandó 100 rózsát fizetni egy dugásért. Épp az ellenkezője igaz.
2022. december 4. 10:58:34
Van jó pár beszim, Viva okosan rájött, hogy ki voltam azelőtt, megmutatja neked az egyébként top szinten megírt beszámolóimat :)
2022. december 4. 10:54:35
:) kár, hogy nem lehet a vendégeknek is írni egy mottót, felvetem majd fejlesztési ötletekben
2022. december 4. 10:54:04
Zorba!
A " számold össze ...." bekezdéseddel tök egyetértek, de mièrt gondolod, hogy csak a magas tiszteletdíj ellenében valósul meg a diszkréció, ápoltság stb.
Csomó példa, ellenpélda igazolja az ellenkezőjét, sőt van nekem is tapasztalatom.
Abban persze teljesen igazad van, hogy pont semmi közünk nincs ahhoz, hogy ki mennyiért szolgáltat, és ezt minősíteni sem szabad. Megyünk vagy nem megyünk.(ha fogadnak) és ennyi.
A " számold össze ...." bekezdéseddel tök egyetértek, de mièrt gondolod, hogy csak a magas tiszteletdíj ellenében valósul meg a diszkréció, ápoltság stb.
Csomó példa, ellenpélda igazolja az ellenkezőjét, sőt van nekem is tapasztalatom.
Abban persze teljesen igazad van, hogy pont semmi közünk nincs ahhoz, hogy ki mennyiért szolgáltat, és ezt minősíteni sem szabad. Megyünk vagy nem megyünk.(ha fogadnak) és ennyi.
2022. december 4. 10:53:29
Ezek csak szavak, szerintem meg csak a képeket nézegetted és a besziket olvasgattad és elrendezted magadnak.
Beszid sincs 😂🤣 mit is írhatnék 😂🤣
Boccs, de ez egyre szánalmasabb.
Beszid sincs 😂🤣 mit is írhatnék 😂🤣
Boccs, de ez egyre szánalmasabb.
2022. december 4. 10:50:29
Azért jól megy a dugás ma is ne félj. Pár lányt itt is jól megdöngöltem. De itt az összefüggésekről kellene beszélni, meg tankönyvi példákról, nem személyeskedésről.
2022. december 4. 10:48:38
"Nagyon jól keresek és én vagyok a nagybetűs IGAZI FÉRFI."
Ez hatalmas! Akár ki is lehetne tenni, mint hirdetői mottó.
Ez hatalmas! Akár ki is lehetne tenni, mint hirdetői mottó.
2022. december 4. 10:46:55
Fel tudom csak nem hiszem el.
Tudod az életben ha van két magyarázat, akkor általában az egyszerűbb magyarázat az igaz. A te magyarázatod nagyon körmönfont, bonyolult. Úgy képzelem el, hogy már a telefonos egyeztetésnél elbuktál a lánynál....
Tudod az életben ha van két magyarázat, akkor általában az egyszerűbb magyarázat az igaz. A te magyarázatod nagyon körmönfont, bonyolult. Úgy képzelem el, hogy már a telefonos egyeztetésnél elbuktál a lánynál....
2022. december 4. 10:45:09
Oké, akkor pálya szélére szorult zöldfülü vagy. Nem vagy benne ebben a világban és szerintem nem is érted ezt. Olyan, mint mikor az urak a sport fórumban elvitáznak a fociról :D mindenki ért hozzá , de a legtöbben nem tudnák 2x45 percig rúgni a bőrt 🤣😂
2022. december 4. 10:44:17
Fel bírod fogni, hogy életemben nem akrtam, nem vettem fel a kapcsolatot Renivel, vele se személyesen, se máshogy nem kommunikáltam ? Nem rá gerjedtem be, volt elég, akira igen :)
2022. december 4. 10:42:15
Egy nickem van, a régit 5 hónapja megszüntettem, miután abbahagytam a lányok látogatását, jelenleg most se járok, csak az izgi helyzetet elemzem. Itt nem az egyének puszlicsáré helyzetéről van szó, hanem jelenségekről.
2022. december 4. 10:39:05
aha, persze 😂🤣😂🤣
szerintem nem a hölgy zsebében, hanem máshol szeretnél Te matatni, csak szerintem ezt nem lehet 🤣😂
Istenem ne nézz már madárnak, nem tollas a hátam.
És ha 100 rugót kér , akkor annyit kér nekem semmi közöm hozzá és te sem vagy a KSH munkatársa, vagy netán ebből írod a diplomamunkád?
szerintem nem a hölgy zsebében, hanem máshol szeretnél Te matatni, csak szerintem ezt nem lehet 🤣😂
Istenem ne nézz már madárnak, nem tollas a hátam.
És ha 100 rugót kér , akkor annyit kér nekem semmi közöm hozzá és te sem vagy a KSH munkatársa, vagy netán ebből írod a diplomamunkád?
2022. december 4. 10:38:36
Haha, még egy soknickneves kis népművészeti alkotás :D
Gondolhattam volna, túl korán van, de ahogy látom a katasztrófatúristák szimpátiáját elnyerte, hogy nyílt fórumon lehet valakit kibeszélni.
(Mielőtt az a vád érne, hogy védem Renit, vagy nyalok neki stb. leírom, hogy nem voltam , nem vagyok és nem is leszek a hölgy vendége, azaz teljesen kívülállóként szemlélem a dolgokat)
Gondolhattam volna, túl korán van, de ahogy látom a katasztrófatúristák szimpátiáját elnyerte, hogy nyílt fórumon lehet valakit kibeszélni.
(Mielőtt az a vád érne, hogy védem Renit, vagy nyalok neki stb. leírom, hogy nem voltam , nem vagyok és nem is leszek a hölgy vendége, azaz teljesen kívülállóként szemlélem a dolgokat)
2022. december 4. 10:38:27
Sosem voltam és sosem akartam lenni Reninél. Egyébként a csaj alapvetően szimpi és csak jót kívánok neki. Viszont a mai elazegényedős helyzetben ő az egyik legjobb tankönyvi példa. A tudomány és az összefüggések fontosak, a csaj nem.
2022. december 4. 10:33:39
Mi nem nyilvános ? A beszámolókban ott van a rózsaszál mester. Reni itt egy tankönyvi példa.
2022. december 4. 10:27:03
Üdv újra itt Jozefa. Gratulálok hogy egy bővebb infó nem nyilvános rózsáját világgá kürtölted, ráadásul névvel. Ez aztán a diszkréció!
Webi, ha lehetne egy kérésem: a tegnap, szombattól 15:35:38-tól érkezett hsz-eket törölnéd?
Súlyosan indiszkrétnek érzem, konkrét névvel egy lányról folyik beszélgetés, ilyet régen nem lehetett csinálni.
Webi, ha lehetne egy kérésem: a tegnap, szombattól 15:35:38-tól érkezett hsz-eket törölnéd?
Súlyosan indiszkrétnek érzem, konkrét névvel egy lányról folyik beszélgetés, ilyet régen nem lehetett csinálni.
2022. december 4. 10:11:50
Kezd ez a fórum kezdő striciképzővé átalakulni , az urak lányokat akarnak futtatni, vagy mi?
@szépfiú, olvasva a hsz-eidet, azok alapján úgy gondolom, hogy a héten kirakhatta a szűrödet Reni és most bújtatottan próbálod lehúzni a lányt. Megjegyzem elég ügyetlenül, de te tudod. Ezzel biztos, hogy nem fogod magad visszaédesgetni.
Egy kérdést szeretnék feltenni a tisztelt uraknak. Játszottok ti még a való életben? Már úgy értem, hogy a van -e a való életben kalandotok?
Számold már akkor össze, hogy ha elviszel egy lányt mondjuk színházba, majd meghívod egy vacsorára (legyen csak közép kategória felső szintje), majd elviszed egy zenés táncos helyre, akkor ez mibe kerülhet neked?
Aztán kérlek hasonlítsd már össze azzal, hogy itt találkozhatsz olyan kultúrált, jó modorú, csinos, klassz lánnyal, aki vélhetőleg az ágyban is virtuóz (a beszikből ezt megtudhatod), maximális higiéniával rendelkezik (beszi, fotók), jár szűrésre (egészségügyi igazolás , fotók a szűrés eredményéről) és végül de nem utolsó sorban diszkrét a hölgy.
Nézzétek ezen a szemüvegen keresztül azokat a bizonyos tiszteletdíjakat és gondoljátok át, hogy van-e lehet-e olyan vendég akinek mondjuk csak a diszkréció megér egy magasabb tiszteletdíj kifizetését. Itt gondolok, vállalkozókra, politikusokra, sportolókra, orvosokra vagy bárkire, aki esetleg közszereplő. Szakadjatok már egy kicsit ki a saját kis röghöz kötött valóságotokból és nyissátok egy kicsit tágabbra, azt ugye nem gondoljátok, hogy a fent említettek nem járnak lányokhoz.
@szépfiú, olvasva a hsz-eidet, azok alapján úgy gondolom, hogy a héten kirakhatta a szűrödet Reni és most bújtatottan próbálod lehúzni a lányt. Megjegyzem elég ügyetlenül, de te tudod. Ezzel biztos, hogy nem fogod magad visszaédesgetni.
Egy kérdést szeretnék feltenni a tisztelt uraknak. Játszottok ti még a való életben? Már úgy értem, hogy a van -e a való életben kalandotok?
Számold már akkor össze, hogy ha elviszel egy lányt mondjuk színházba, majd meghívod egy vacsorára (legyen csak közép kategória felső szintje), majd elviszed egy zenés táncos helyre, akkor ez mibe kerülhet neked?
Aztán kérlek hasonlítsd már össze azzal, hogy itt találkozhatsz olyan kultúrált, jó modorú, csinos, klassz lánnyal, aki vélhetőleg az ágyban is virtuóz (a beszikből ezt megtudhatod), maximális higiéniával rendelkezik (beszi, fotók), jár szűrésre (egészségügyi igazolás , fotók a szűrés eredményéről) és végül de nem utolsó sorban diszkrét a hölgy.
Nézzétek ezen a szemüvegen keresztül azokat a bizonyos tiszteletdíjakat és gondoljátok át, hogy van-e lehet-e olyan vendég akinek mondjuk csak a diszkréció megér egy magasabb tiszteletdíj kifizetését. Itt gondolok, vállalkozókra, politikusokra, sportolókra, orvosokra vagy bárkire, aki esetleg közszereplő. Szakadjatok már egy kicsit ki a saját kis röghöz kötött valóságotokból és nyissátok egy kicsit tágabbra, azt ugye nem gondoljátok, hogy a fent említettek nem járnak lányokhoz.
2022. december 4. 10:10:42
Torta " felsőkategóriamitosz" mondata rácsapott a lényegre! Óriási igazság, tapasztalatból mondom.
Szépfiú: sokaknak nem tetsző dolgot mondtál de nem kevés igazság van benne!
Szépfiú: sokaknak nem tetsző dolgot mondtál de nem kevés igazság van benne!
2022. december 4. 09:53:39
Tortával és Szépfiúval értek abszolút egyet, nem is tennék hozzá semmit.
2022. december 4. 09:23:32
Én eddig nem voltam sok lánynál, a feleségem és a rengeteg munkàm miatt 5 hónapja szünetet is tartok, de amikor voltam, akkor az olcsóbb csajokkal voltam, (20-25 ezer per óra), akik 80%-a iszonyúan jó volt. Kétszer voltam egy itteni ex. hirdetőnél, aki miután kétszer jól megraktam, látta, hogy visszajárós lehetnék, na erre 20-ról 30-ra akart emelni és ún extrákat kérni stb. Ezt én lehúzásként éltem át és többé nem mentem hozzá, pedig kedvelt a csaj. Pedig nagyon jól keresek és van is sokféle megtakarításom, de pont emiatt is fegyelmeztem magam, egy tervezett keret felett nem költöttem. A saját erős jómódúak nagy része szerintem így gondolkodik, különben nem lenne jómódú.
Hozzászólás írása...
