beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>
Témák Saját témáim Tagja vagyok Új téma
FilmfanatikusokAdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: RoneaTagok listája!Új tag meghívása a témába

Filmfanatikusok hozzászólásai

láttál egy jó filmet mostanában? vagy tudni szeretnéd valamelyik filmről, érdemes-e megnézni? esetleg nem találsz feliratot hozzá? itt biztosan minden kérdésedre találsz választ.

«    154. oldal 
Hozzászólás írása...

2012. július 3. 00:13:04
hihhi, én meg azon gondolkozom, hogy Alkonyat, Karib tenger kalózai, Halálos iramban vagy Harry Potter marathont tartsak hétvégén :D, bár, olyat is szoktam, hogy kiválasztok egy színészt, v színésznőt, és letöltöm az összes elérhető filmjét és megnézem őket :D
 
pl, a Rambo első részében felfedeztem Mr. Horatio Cane -t (David Caruso-t), akire -bevallom hősiesen - egy jódarabig rá voltam kattanva, gyakran előfordult, hogy pornó helyett a Miami helyszínelőkre masztiztam :D Nagyon tetszik a karakter, amit játszik, és a pasi köztudottan - minden csúnyasága ellenére - egy nőfaló. :D a Ramboban viszont még tejfölösszájú rendőrgyereket játszik, akit párszor meg is vernek, majdnem a saját kollégája nyírja ki. :D Ettől aztán érdekelni kezdett a pasi múltja, és legooglizom, hogy milyen filmekben játszott még, hátha van közöttük jó :D
 
Eddig egyébként Ryan Gossling volt a legmeglepőbb, mert olyan filmekben játszott, amiktől nem vártam sokat, de mégis, jópár maradt a tarsolyomban újbóli megnézésre :D


2012. július 2. 22:58:17
:)))
Én speciel inkább Rockmaratonra hangolok, mert jövő 7en lesz!:))))
Arkona, Alestorm, Stratovarius, hmmm!:)))) És persze az összes magyar!:) TCS, Ossian, Pokolgép, Depresszió, Akela stb.stb.stb.!:)


2012. július 2. 22:54:57
Akkor egyről beszélünk!:)


2012. július 2. 22:53:38
hát iskolában én sem rajongtam érte, kivéve a másodfokú egyenleteket, viszont amikor élőben magyarázza egy pasi, vagy a TVben látom, mondjuk egy izgalmas kísérlet közben, akkor tök jól megértem a dolgot :D


2012. július 2. 22:30:35
Én inkább humán beállítottságú vagyok, matekból 2-sel csúsztam át, a fizika 4-es volt, a kémia is... Még jó, hogy közgáz suliban nem ezek a fő tárgyak :D Na, nem mintha a szállítmányozás vagy az Eu-jog izgibb lett volna :D


2012. július 2. 22:23:48
nem, szerencsére nem, viszont sok zsenivel beszélgettem, meg sok fizikaműsort nézek a tévében és többnyire megértem őket, ezért amiről már hallottam és egyszer elmagyarázták, azt nem felejtem el, így értem a poénokat is a sorozatban :D 


2012. július 2. 22:23:06
//www.youtube.com/watch?v=-Rr_FAQbtyM
 
Imádom ezt a zenét!


2012. július 2. 22:17:27
A Striptease-ben van az egyik kedvenc számom, Annie Lennox-tól a Little Birds... :D és tényleg jól lehet rá vetkőzni... :D
Ha a felét megértetted, akkor félig atomfizikus vagy? o.O


2012. július 2. 22:14:13
én a sztriptízt nézem éppen, azért elég jó a szereposztás, Demi Moore, mint sztriplány, Armand Assante mint nyomozó, hmmmmmm nyámi :D
 
annyit akartam még írni reggel, hogy nem az volt a bajom a Rockyval, hogy előre láttam a végét, hanem hogy nem volt benne meglepetés. persze, hogy pl a Bosszúállóknál és evidens, hogy ők fognak  nyerni, de közben tök vicces volt, és izgalmas, és fordulatos,. 
 
jah és megnéztem az Agymenők első évad első 10 részét. nagyon érdekes sorozat és tök vicces :D persze, nem hétköznapi poénok vannak benne, hanem atomfizikus poénok, amit egyszerű földi halandó nem érthet, de azért kb a felét mégis értem :D 


2012. július 2. 22:11:26
Nem a '70-es évek beli, hanem a 2006-os
 


2012. július 2. 22:08:05
Mi az, hogy újabb változat!? Nekem dvdn van meg a rendezői, és egyben mindkét rész...


2012. július 2. 21:04:11
film plusz


2012. július 2. 21:03:56
A Film -on... az újabb változat


2012. július 2. 20:57:16
Sziklák szeme? Az bizony tényleg okés!:)))


2012. július 2. 20:54:58
Most láttam először a 'Vezet a ritmust'... :) Sztem a legtöbb nőci szereti a táncos filmeket, én legalábbis most nagyon el vagyok ájulva tőle :D
Este Rambo 2, illetve Sziklák szeme... A Köpök a sírodra után a Sziklák szemében van a másik durva erőszakolós jelenet... remek horror


2012. július 2. 19:37:16
Nekem command v :D


2012. július 2. 19:13:05
naaa.... (minden küldés előtt kijelölés ctrl c...)


2012. július 2. 11:52:51
ehhh tök jó bejegyzést írtam, aztán elszállt :)) 
 
nem írom le mégegyszer :P azértse :P


2012. július 2. 08:20:52
Ehhh... az agyára megy az embernek ez a meleg... és marad ugye hétvégéig... :( 
És ugyebár kies butapestünkön min. 3-4 fokkal melegebb is van... :(


2012. július 2. 00:19:24
igen, ők győznek. Betiltott film lett. (annyira melegem van, patakokban folyik rólam minden...)

Hozzászólás írása...
«    154. oldal 
💬
BesziRobot