beszamolok.comBESZAMOLOK.com

SzexGuru >>> bejegyzés = 1 prémium vendég nap
Témák Saját témáim Tagja vagyok Új téma
FilmfanatikusokAdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: RoneaTagok listája!Új tag meghívása a témába

Filmfanatikusok hozzászólásai

láttál egy jó filmet mostanában? vagy tudni szeretnéd valamelyik filmről, érdemes-e megnézni? esetleg nem találsz feliratot hozzá? itt biztosan minden kérdésedre találsz választ.

«    145. oldal 
Hozzászólás írása...

2012. August 29. 01:21:07
Ghos Dog: Way of the Samurai.
Forrest Whitakerrel, az egyik legjobb film amit lattam. Nekem all time best of listas. Lehet csekkolni aki nem ismeri varom az elso nezos velemenyeket, es ha valaki latta neki milyen nyomot hagyott.


2012. August 28. 21:56:21
Hentai, amiben nem a szex a lényeg? Nocsak... :) Én most a Bourne hagyatékra gyúrok, az első részét már láttam, ma este jön a második fele a filmnek :D


2012. August 28. 21:20:50
Hm mit találtam magon, Kage shadow. Elvileg hentai, de olyan fajta, ahol nem a szex a lényeg, hanem a történet. Kicsit Azumira hajazott, de nem totál ugyanaz, viszont igen bejött!:)))
 
8,5/10


2012. August 28. 08:02:50
Na látod Kedves ez az, amiről gőzöm sincs, mert a filmeket imádom, de a játékhoz még nem volt (és nem is lesz) szerencsém!:)


2012. August 27. 13:30:41
Persze, de ha azt csak inspirációnak, ihletnek tekintik, akkor talán jobbat is ki lehetett volna hozni belőle... :) 


2012. August 27. 12:38:52
Az igaz, de tudod, hogy a történet a játékon alapszik!:) Tehát nem a film készítői tehetnek róla!:)


2012. August 27. 12:01:21
Megkukkantottam a Feláldozhatók 2-őt... ahhh, úúú, jeee :D imádtam! Must see darab sztem! :D
A Bourne hagyaték 2. fele ma jön, de az első idáig nagyon hozza az előző 3 rész színvonalát!


2012. August 27. 11:59:44
Sasaaa, nálunk szeptember 13-án mutatják be, akkor következő hét hétfőn érdemes szétnézni torrentek között :D
Ilko, nem is tudom... moziban láttam, látványos volt, de nekem az előző 3 rész története (?) jobban tetszett... :)
Szia Péter! :)
 


2012. August 27. 09:34:05
Kicsit le vagyok maradva. Mikortól juthatunk hozzá az újhoz? E hét csütörtök? Akkor hétvégén már biztos fent lesz valamilyen kam.


2012. August 27. 07:58:12
Miért volt akkora csalódás? Nem mondom,az 1-2 jobb, de ahhoz képest, hogy a folytatások alapból rosszabbak, mint az első filmek (tisztelet a kevés kivételnek) annyira nem volt rossz!:)


2012. August 26. 20:10:21
Őj Resident Evil jöhet!!!


2012. August 26. 10:18:03
We are living in America, du wunderbar - ahogy éneklik Rammstein-ék :)
Sziiijjjaaa ILKO! :D 
A Resident Evil - Retribution várós nálam is, és nagyon remélem, hogy jobb lesz, mint a 4. rész... az nekem csalódás volt sajnos, nem érte meg szerintem a 3D-s mozijegy árát... 
Szóval, a mai napi penzum: Feláldozhatók 2 éééééésss... a Bourne hagyaték :) Fene a türelmetlen fajtámat :D


2012. August 25. 19:04:10
Hm, minden amerikai lenne? Hát azért ezt ne mondd mondjuk a Rammstein énekesének, mert érdekes választ kapnál!:))))


2012. August 25. 19:01:07
Szia Vicky!:)
 
Szerinted én mennyire várom az új Kaptárt?:))) Főleg az új trailer óta!:D


2012. August 25. 17:16:24
Capella, csinálhatsz ám zenei csoportot... :D 
Mi a lila gőzfelhő (és most igyekeztem nagyon nőiesen fogalmazi) az a letört macskaszobor?
Privát véleményt fogalmaztam meg, de örülök, hogy ekkora hatással voltak Rád a szavaim... :)


2012. August 25. 14:40:47
"Ha a magyar ugar féle érzést akarja közvetíteni amcsi majmolású repperkedésbe oltva"
Miért,a magyar nem majmol szinte mindent? Akkor,ne csináljunk semmit,mert minden amerikai!


2012. August 25. 13:49:49
Amúgy,meg egy "letört macskaszobor" sem íllik ide!


2012. August 25. 13:47:50
Mert nincs zenei csoport!
Amúgy miért zavar?


2012. August 25. 13:30:48
Capella, nézd el nekem kérlek ha szőkének tartod ezt a kérdést: mi köze van a bepromózott/bespammelt Mr. Busta zenéknek a csoporthoz? 
Kérem, valaki homályosítson fel pls, mert irtóra zavar, hogy nem látom az összefüggést... :( 
Ha a magyar ugar féle érzést akarja közvetíteni amcsi majmolású repperkedésbe oltva, akkor - gondolom, bár nem értek hozzá - célt ért az úr... ha a klippek, mint kisfilmek... nem néztem végig őket - Mea Maxima Culpa! 
 
Témához kapcsolódóan: iszonyatosan türelmetlen voltam, ezért letöltöttem a The Expendaples 2-őt... :D ángélusul, vhs minőségű kamos felvétellel - hogy még inkább hozza a retró (gyerekkori) fílinget :D


2012. August 24. 12:59:23
Túlélők
//www.youtube.com/watch?v=yb6eH35dmGM&feature=related

Hozzászólás írása...
«    145. oldal 
💬
BesziRobot