AdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: királyfiiTagok listája!Új tag meghívása a témábaMilyen a jó barátnő-feeling? hozzászólásai
Az oldalon lévő hirdetők tulajdonképpen valamifajta illúziót keltenek a barátnő-érzést illetően. A dolog meglehetősen szubjektív és egyáltalán nem fehér vagy fekete (vagy van, vagy nincs). Igazából két kérdés merül fel: Egyrészt vendégoldalról mi az a minimális elvárás, hogy jó barátnő-feelinget élvezzünk és tökéletes élményként tekintsünk rá. A másik oldal viszont sokkal összetettebb. Mennyire etikus a barátnő-érzést fenntartani, fokozni, hogy még véletlenül se legyen a vendég túlságosan megbabonázva, merthogy ha ez csak illúzió, csak a látszat, akkor nagy pofára esés lehet a vége. Ebben a témában szeretném kérni tapasztalataitokat, véleményeteket!
Hozzászólás írása...
2024. december 29. 17:25:48
Jó téma! Nézzük mi ugrik be elsőre,
Kezdetben vala a jó hangulat! Ha egy alap szimpátia megvan, közösen tudunk jó hangulatot összehozni.
Aztán közös hullánhosszra kerülni. Jó beszélgetés legyen meg.
HA sikerült ezeket, onnan jöhet létre barátnő fíling. Ami nagyon nem magától értetődő.
Gyakran járva látogatóba idővel megtaláljuk a hozzánk jól passzoló hirdető(ke)t.
Off: A 'szabályok' meg 'felnőtt módjára' kezelés kifejezések a vendéget értékelik le. Volt itt egy fórumozó korábban, aki gyakran ezeket emlegette, miközben a fő célja más vendégekbe belekötés volt..
On: Visszajárósként óhatatlanul kialakul egyfajta baráti légkör. Ahol van egy emberi egymásra találás, oda járunk vissza, akár éveken át. Természetes, hogy talikon kívül is beszélünk, eszébe jutunk egymásnak.
Kezdetben vala a jó hangulat! Ha egy alap szimpátia megvan, közösen tudunk jó hangulatot összehozni.
Aztán közös hullánhosszra kerülni. Jó beszélgetés legyen meg.
HA sikerült ezeket, onnan jöhet létre barátnő fíling. Ami nagyon nem magától értetődő.
Gyakran járva látogatóba idővel megtaláljuk a hozzánk jól passzoló hirdető(ke)t.
Off: A 'szabályok' meg 'felnőtt módjára' kezelés kifejezések a vendéget értékelik le. Volt itt egy fórumozó korábban, aki gyakran ezeket emlegette, miközben a fő célja más vendégekbe belekötés volt..
On: Visszajárósként óhatatlanul kialakul egyfajta baráti légkör. Ahol van egy emberi egymásra találás, oda járunk vissza, akár éveken át. Természetes, hogy talikon kívül is beszélünk, eszébe jutunk egymásnak.
2024. december 29. 16:51:02
Érdekes téma! Köszönöm a meghívást!
2024. december 29. 16:08:18
A barátnő feeling szerintem addig tart, amíg a megbeszélt randi idejét eltöltjük a vendéglátónk társaságában. Ilyenkor egy-két kellemes órácskára el tudjuk felejteni a külvilágot és jó esetben egy kedves, intelligens partnernő társaságában örömteli pillanatokat tudunk átélni, lazulni, beszélgetni, szeretkezni, feltöltődni és jól érezni magunkat. Ez addig tart ameddig ott van az ember a vendéglátójánál. Csúnya szóval élve a randi előtt és utána nincs közöm a hirdetőhöz, a magánéletéhez, hogy hol jár, mit csinál stb. A randi elején az ember néhány kedves mondattal megalapozhatja a találkozó kellemes hangulatát és a randin történtek után el lehet érni, hogy akár kíváncsian, örömmel várjanak vissza. Ha tartjuk egymás szabályait, határait és tudjuk, hogy ennek a fajta feltöltődésnek hol a helye az életünkben, akkor az a bizonyos barátnő feeling magától értetődik. Idéznék egy nagy klasszikust:- „Ez egy felnőtt szórakozás kölcsönös előnyökkel” , ezt a helyzetet felnőtt módjára kell kezelni mindkét oldalról.
2024. december 29. 14:03:35
Várom tehát mind a hirdetők, mind a vendégek véleményét, hozzászólását!
Hozzászólás írása...

