Kiemelt Barbi szexpartner - 307894642 - szex, Budapest, XIII. kerület
09:00-tól hívható
Barbi(30+)
Budapest XIII.ker.
beszamolok.com BESZAMOLOK.com

Témák Saját témáim Tagja vagyok Új téma
SportAdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: ilkoTagok listája!Új tag meghívása a témába

Sport hozzászólásai

Végigböngésztem a topikokat, de sport témájút nemigen találtam, és ami van se működik, ezért létrehoztam egyet!:) Bármilyen sportággal (kedvenc csapattal) kapcsolatban lehet írni a focitól a dartsig, téma és aktuális kérdés rengeteg van legyen szó akár magyar, akár külföldi sportról. Én nem elsősorban eredményeket írok ide, inkább híreket, érdekességeket inne-onnan. De persze ha van magyar vonatkozású sportsiker pl, akkor azért legalább említés szintjén...

<<< <  110. oldal >
Hozzászólás írása...

2023. június 1. 06:47:54
Milyen szurkolók? Mert sokszor olyan is előfordul, hogy egy 3. csapat drukkerei megjelennek az adott meccs helyszínén. De gondolom a Róma és a Sevilla ultrákról van szó.


2023. június 1. 06:46:16
Nem szoktam az átigazolásokkal foglalkozni addig, amíg hivatalosan be nem jelentik. Emlékszem pl tavaly nyár végén az egyik United szurkolói fórum lehozott egy listát azokról, akik így úgy de szóbakerültek a Unitednél, mint igazolások. A lista több, mint 100 focista nevét tartalmazta. Innentől a pletykák nem érdekelnek.


2023. június 1. 06:22:17
Látványos pusztítást végeztek a futballszurkolók Budapest belvárosában. Az Európa-liga döntőjére érkezett tömeg a Liszt Ferenc téren csapott össze, amiről számos videó és fotó látott napvilágot.„A Liszt Ferenc tér elesett. Az EL-döntőre érkező szurkolók egyszerűen elpusztították” – indítja drámai felütéssel Facebook-posztját Soproni Tamás, VI. kerületi polgármester, aki arról fotókkal is szemléltette a rongálást.


2023. május 31. 17:21:38
Ilko! Ahogy olvasom a hazai sport sajtót, ennél fontosabb kérdés otthon, hogy a Newcastle Szoboszlait szerződteti 70 millió Euróért, vagy James Maddisont, 55 millió Euróért! Maddison előnye, hogy van 5 PL szezonja, az árát nem említem, hisz Newcastle-ben az szintre mindegy!


2023. május 31. 11:00:38
Azért a kézilabda drukkerek is megérnek 1-2 misét. Még el se kezdődött a final4, de már hisztiznek (főleg a Fradi drukkerek) a bíróküldés miatt.

Aztán mikor megkapják, hogy inkább kuss, mert az bizony egyedülálló, hogy a final4 előtt egy csapat abban a csarnokban edzhessen folyamatosan, ahol megrendezik a 4es döntőt, akkor jön a nagy csend. Márpedig ez történt, és ezzel nem kis előnyt adnak a Fradinak. Ez nagyjából mindenhol tilos, csodálkozom is, hogy az ehf ezúttal miért engedte. De ha már engedte, akkor nem kéne nyafogni a bíróküldés miatt, várjuk meg legalább a mérkőzéseket.


2023. május 30. 11:50:04
Nade, hogy a hétvége általam leginkább várt sporteseményéről is írjak, női kézi bl final4 2 magyar csapattal!! Azt hiszem ennél nagyobb esély nem lehet arra, hogy 2 magyar csapat döntőt játsszon. Nem véletlenül "kértem" ezt a sorsolást!:) A Vipers első meccsen verhető az Eto által, és a Fradi is simán okozhat kvázi hazai pályán meglepetést.

Tippem: Eto-Fradi döntő, ott pedig minimális (3-4 gólos) Győr siker a mélyebb keret miatt.

Thomnak még annyit, hogy ez ugyanaz női kézilabdában, mintha jégkorongban az nhl 4es döntője nálunk lenne.


2023. május 30. 09:53:33
És nem elfogadni kell az esetet, hanem megérteni, hogy miért történt, mi vezet egy kétségtelenül rossz döntéshez, amit egyébként csak utólag tudunk, hogy az volt.


2023. május 30. 09:22:13
Nem feltétlenül értek egyet. Talán túl részletesen kifejtettük már, de ezt végezetül nem tudom megállni, mert bár feltételezés, de azt jól bizonyít(hat)ja, hogy a negatívság igenis befolyásol. Sajnos.

"A 2019-es K2-ügy

Jelzem, hogy amit most leírok, az kizárólag az én véleményem. 2019-ben Szilárdot igen aljas és méltatlan módon támadták meg azzal, hogy nem is jutott fel a K2 csúcsára, aztán mikor kiderült, hogy de, akkor azzal próbálkoztak, hogy biztos oxigénpalackot használt, és próbálták megfosztani élete legnagyobb sikerétől. Azt már csak én teszem hozzá, hogy egyébként egy olyan ember vádolta meg, aki maga soha, semmi jelentőset nem ért el az életben.

Összetörtem, a mai napig fájó pont, aminek a feldolgozása még most is tart. A legszörnyűbb mégis az volt az egészben, ahogy láttam a környezetemet, a családomat és a barátaimat szenvedni emiatt. Továbbra is igyekeztem a hegyekbe és az újabb felkészülésre koncentrálni, de szomorúsággal töltött el, hogy a megérdemelt öröm helyett ilyen méltatlan és igazságtalan támadás célpontjává váltam” – mondta nekem Szilárd egy tavalyi interjúban.

Többször beszéltünk róla, tudom, az eset mennyire megviselte, még ha nem is mutatta kifelé, és szerintem azóta is volt benne emiatt bizonyítási vágy. Ez a saját belső harca volt, és szerintem tudat alatt szerepet játszhatott abban, hogy ezúttal rosszul mérte fel a határait."


2023. május 30. 09:02:27
A kommenteket már lehetetlen olvasni, kontrollálatlan lett teljesen. Mindegy hogy milyen hír, politika, természet, a szakmai csoportok még csak csak... mindenki nekiugrik a másiknak, bizonygatják, hogy ki a nagyobb ökör. Számomra a megdöbbentő az volt, mikor Szilárd fb. oldalán bejelentették, hogy felhagynak a kereséssel, hogy már gyakorlatilag esélytelen élve megtalálni, erre a hírre néhányan röhögő szmájlit tesznek. Nem értem milyen lelkületűnek kell lenni, hogy valaki kinevesse egy 40 éves ember halálát.


2023. május 30. 08:49:42
Töltött fel videót a Szilárd indulása előtt a Tik-Tok-ra,lehet máshol is látható, érdemes megnézni azoknak akik vadul kritizálnak. Egy nagyon őszinte felvétel, jól átjön mi is az ami hajtotta a csúcsra. És semmit nem akart jobban, mint visszatérni.


2023. május 30. 08:35:16
A negatív kommenteken való bosszankodás is egyfajta ítélkezés. “Lám Én milyen jó ember vagyok, hogy Én még csak nem is gondolok ilyenekre, bezzeg ő milyen rossz ember” Akinek nem bírja a gyomra az egyszerűen kerüli az ilyen hozzászólásokat és nem direkt ezeket olvasgatja, hogy aztán saját magát, ezek az emberek fölé emelje. Privát véleményem🤘


2023. május 30. 07:14:01
Ezúttal minden Kanada kezére játszott. Rájuk jellemző, hogy a csoportmeccseket nem veszik véresen komolyan, mert a lényeg utána jön. Ez most is bebizonyosodott, hiszen a 2 csoportelső simán ment a levesbe.

Kanada viszont megint úgy nyert, (az előző aranyuknál még durvább volt a sztori, mert ott konkrétan az utolsó fordulóban dőlt csak el, hogy benne lesznek-e a 4 csoporttovábbjutóban vagy sem, és onnan nyertek), hogy a csoportmeccseken nem villogtak.

Mind a lett, mind a német meccsen kijött a rutintalanság, amit érdekes módon az amik nem tudtak kihasználni. Kanada viszont igen, elég nekik egyetlen megingás és gólt ütnek. Ők a profizmus megtestesítői. Egyébként az elmúlt 5 vbn mindig döntőztek, ami elég durva.

És ugye 28 adszor nyertek, amivel összesítésben megelőzték az oroszokat (27 siker). A többi ország fasorban nincs a győzelmek számát tekintve.


2023. május 30. 07:06:04
Szerencsétlenek, de komolyan, sajnáltam a Dortmund játékosait. Amúgy Bellingham miért nem játszott? Furcsa, hogy az egyik legjobb játékos kimaradt végül a csapatból.


2023. május 30. 07:04:20
Ez nemcsak a hegymászóknál figyelhető meg, hanem más sportágakban is. Egy autóversenyző miért akar a balesete után azonnal visszaülni az autóba?

Egyébként a küzdősportok is jó példa, mert ott sem mindenki "kopog", sokszor az edzőnek kell bedobni a törölközőt, mert a versenyző menne a végsőkig. Illetve ott a bírónak is fontos szerepe van, hogy meddig hagyja a küzdelmet.

Amúgy a negatív kommentek egy részét még valahol értem is, bár elfogadni nem tudom. Azt a részt, amikor a gyerekeit sajnálja valaki, az valahol tkp érthető. hiszen csak félárván marad az a gyerek. Ezért sokan úgy vélik, hogy csak akkor szabadna hegyet mászni ilyen szinten, ha nincs gyereked. De valahol ezt is ítélkezésnek gondolom még akkor is, ha adott esetben ezt kulturáltan leírni nem feltétlenül akkora taplóság.


2023. május 28. 23:46:14
A jégkorong világbajnokságokon utoljára 70 éve fordult elő, hogy a Big Sixből (Finnország, Svédország, Kanada, Oroszország, Csehország, USA) csak 2 csapat jutott be az elődöntőbe. Az akkor 2. Németország most ismét megszerezte az ezüstöt, Lettország pedig megérdemelten lett bronzérmes. Kanada lett a bajnok, bár a 2 meglepetés csapat azért borsot tört a juhar levelesek orra alá.


2023. május 28. 09:39:46
A Dortmund egy nagyon élvezetes, és szép futballt játszó csapat! Én pl kifejezetten szeretem nézni mérkőzéseit! De, valahogy nincs a csapatba belekódolva a SIKER! Részsikerek persze vannak, de a nagy egész valahogy nem jön össze! Most is egy gyenge Mainz ellen buktak el otthon a bajnoki címet! Nem tudom, min kellene változtatni, hogy felkerüljön a pont az i-re!


2023. május 27. 21:53:33
Sajnos legyőzte a hegy Suhajda Szilárdot, nem tudjuk meg Tőle, hogy miért nem fordult vissza!🙏


2023. május 27. 19:58:01
Egyetlen mentségem, hogy beleírtan a 'várhatóan' szót, amit persze nem gondoltam komolyan.


2023. május 27. 17:41:59
A sárga fal épp lebontja a stadiont Dortmundban!☝️


2023. május 27. 17:24:26
Akarsz róla beszèlni?Szóval bajnok lesz a BVB...

Hozzászólás írása...
<<< <  110. oldal >