beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.
Témák Saját témáim Tagja vagyok Új téma
Hirdetői baklövésekAdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: Alice14Tagok listája!Új tag meghívása a témába

Hirdetői baklövések hozzászólásai

Sziasztok! Erdekene mindkét oldal véleménye, milyen hibákat követhetünk el ami akár "karrierünket" is tönkre tehetik!

«    135. oldal 
Hozzászólás írása...

2015. September 19. 08:57:03
Ez így teljesen igaz, arányaiban tényleg kevesebb, én viszont sokkal minőségibbnek látom a reagálásokat.
Én például még most is írok mindegyikhez.

"Aznap látta utoljára a kék eget..." :) Na de lányt csak nem bántanál? DDD


2015. September 19. 07:57:48
Ahogy nézem egy MT. egy beszire átlag 30-35 reakciót kap, ebből max 2-4 szöveges. No ez szerintem kevés!


2015. September 19. 07:18:59
Talán kevesebb a szöveges értékelés, de kevésbé sablonosak, többet lehet okulni belőlük.


2015. September 19. 04:24:22
Aznap látta utoljára a kék eget aki megpróbálna támadni hátulról, nagyon szép temetése lenne!-)))


2015. September 19. 04:22:56
De Laaa, arányaiban sokkal kevesebb lett a szöveges értékelés a pontelvonás óta.
Magam is úgy döntöttem, hogy csak az arra érdemes beszámolókhoz írok szöveget ezentúl.
Csak poénnak szántam a szüzesség elvétel témakört, az az igazán ügyes lány aki ezt nálam meg tudná oldani.-)))


2015. September 18. 23:44:17
Ez nem igaz, most is írnak véleményt, kevesebben ez igaz, de sokkal jobb szöveges értékelések születnek. Tartalmasabbak, nem csak beírok valamit hogy legyen gyorsan 3 pontom.

Viszont úgy vettem észre már nem minden beszit véleményezel.

Mester, miért hirdetői baklövés a szüzesség elvétele? Odamegy egy 18-19 éves srác aki még nem volt nővel, annak nyilvánvalóan ez opció.


2015. September 18. 23:10:47
Vin, nagyon kellemes tud lenni, ha jól csinálják!
Kíváncsi lettem volna, hogy Lorett hogy adja elő az ilyent?


2015. September 18. 22:55:24
Isten ments, engem nem vonz a fartúró életmód, előbb vágom el a torkom :P


2015. September 18. 21:57:31
Vin, te már kipróbáltad ? :-D


2015. September 18. 21:36:45
Keresd Lorettet, van egy két fura szerszáma, és szerintem simán bevállalja :DDD


2015. September 18. 21:23:56
Mester 57!
Ez a popsidra vonatkozik! Vigyázz a fizudra ,vagy már a popid is be lett járatva??:))


2015. September 18. 17:38:42
Tudod Orgazmista érdekes ez a dolog. Valaki kitalálta hogy a szöveges értékelésért nem jár plusz pont. Most nézzétek meg lassan a kutya nem ír véleményt. Szerintem pedig ha csak pár szavas is a megjegyzés akkor is tud hasznos lenni.
Újabb hirdetői baklövésre bukkantam a légkondi után: "szüzesség elvétele". Na ezt ha megcsinálja nekem egy csaj az egész havi fizetésemet odaadom neki!-)))))


2015. September 18. 09:48:18
Lukko,
azért egy makktársi köszönet is ér valamit!!! :-)))


2015. September 18. 08:46:04
Én támogatom. Egy pozitív értékelés, egy plusz pont.


2015. September 17. 19:06:28
Orgazmista!
Minden ember másképp gondol bizonyos dolgokat!
Ami az egyiknek hasznos,az a másiknak nevetséges és polgárpukkasztó információ!!
Az igazi férfi ismérve a kalandvágy!!!!
A tuti kész picsa meleg málé a majrés és khm fogtechnikus emberek ismérve!!
A segítőkész informatív tájékoztatás valóban hasznos ,de nem mérvadó!!
Mindenki annyit informál és informálódik amennyit, és amihez kedve van!!
Senki és semmi nem kötelezi ,és "Támogatja" eme cselekedeteiben!!!
Max. köszönettel tartozunk érte!!!


2015. September 17. 17:52:19
Kezd megérlelődni bennem a gondolat, mert úgy érzem igazatok van!


2015. September 17. 14:54:19
Hidd el Mester így a legjobb, próbáld ki. Miért fosztanád meg magad sok jó lánytól egy miatt amikor annyi itt a jó nő? :)


2015. September 17. 14:49:22
Öreg zsivány vagy, tudod, a változatosság gyönyörködtet:)


2015. September 17. 13:46:09
Igen láttam, és lehet hogy átveszem a módszeredet, és virágról virágra fogok repkedni!-)))


2015. September 17. 13:37:34
"Egyszer tettem kivételt, se előtte, se utána nem volt, nem lesz több"

Ezt is láttad? :D

Hozzászólás írása...
«    135. oldal 
💬
BesziRobot