beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>
Témák Saját témáim Tagja vagyok Új téma
Valós, szakszerű, alapos masszázst adók és kedvelők csoportjaAdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: Blabla12Tagok listája!Új tag meghívása a témába

Valós, szakszerű, alapos masszázst adók és kedvelők csoportja hozzászólásai

Valós, alapos, szakszerű masszázst adók, és valós, szakszerű masszázst kedvelők-elvárók csoportja.

«    4. oldal 
Hozzászólás írása...

március 13. 07:52:40
Nem mintha bárkit is érdekelne, van néhány gondolatom S témával kapcsolatban.
Tehát ha valaki ezen az oldalon kéred masszőrt, az esetek több, mint kilencvenkilenc dzázalékában többet kap egy masszázsnál, ami masszázs lehet professzionális, klasszikus masszázs vagy egyéb, de nem erotikus masszázs. Néhány lány van csak, aki azt írja, hogy végig ruhában marad. Ől szerintem valamiféle piaci rést keresnek.
Bizony, voltam már az oldalról profi masszőr lánynál, de alig vàrtam, hogy tovább lépjünk. Persze tovább létpünk.
Egy eset volt, amikor nekem kellett rákérdeznem, hogy mikor haladunk tovább, de ő nem volt profi masszőr.
Konklúzió pedig nincs.


március 9. 21:11:51
Hogy idézzem szavaid: "Engedd el, had menjen"😅


március 9. 19:29:05
Nagyon jól teszed. 😛
A "hiba", valószínűleg az én készülékemben van.
Hamarosan ismét lesz erre lehetőség, viszont nem ígérek semmit.😘


március 4. 17:36:23
Pedig már majdnem beleéltem magam😝


március 4. 16:42:23
Fejben, erre tuti van esélyed, viszont túlzottan ne éld bele magad. 😛😂


március 3. 22:12:31
Én néha igényt tartanék egy kis masszázsra, ha ez számít. Persze irányomba. 😝


március 3. 22:10:35
Szeretnék tisztázni valamit, mellőzve bármilyen tudományos okoskodást.
Nem csak erotikus, hanem főleg thai masszázsra is járok heti rendszerességgel.
Minden esetben úgy indulok és érkezem, ami tuti biztos, az a masszázs.
Mi történik? Az esetek többségében, "elgyengülök". Konkrétabban, mire megfürdök: mégis ki akar itt masszázst? Szóval ez van, remélem van akinek ismerős az érzés.


március 2. 22:39:42
Ezt úgy mondjuk egyszerűen...
Dömdödöm nem gyenge csak a kisugárzásom nagyobb hatással van rá. Mintsem tudatosítsa magában, hogy masszázsra jön. Vagy mégse 🤭😅


március 2. 06:54:01
Nem!
Ez nem gyenge vagy erős kérdés
A tudat a lélek azon része, amely az észlelés, emlékezet és gondolkodás révén biztosítja a folytonosságot és az identitás csupán egy kisebb része a teljes személyiségnek.
A tudattalan tartalmának integrálása a cél a "mélyen én" elérése!
A tudat és a tudattalan egysége az amire törekszünk, és ez az egység ami képes pozicionálni és még sok másra is.
Carl J.


március 2. 04:12:21
Nálunk a masszázs néha tervben van csak az érintések rendre más irányba terelik a randit. Majd egyszer, vagy nem😝


március 1. 22:25:06
Több, mint érdekes, viszont igaz.
Eszembe jutott, amit Nabut írt.
"Ez az Úrtól függ!
A tudat bőven képes rá,hogy pozicionáljon".
Akkor most mondhatom magamra, "gyenge vagy Kisfiam". 😂


március 1. 21:38:23
Pedig minden Tőlem telhetőt megpróbáltam. De az a fránya kémia erősebb volt😉


március 1. 21:25:54
"Engedd el had menjen".
Volt ma esélyed, hogy legalább megpróbáld, legalább egy mozdulat, még hogy erotika mentes masszázs.
Semmi probléma, már megint így jártam. 😘


február 28. 13:57:09
Igazad van...A vánszorgó idő feszíti meg a teret, abból születik az eufória.
És amikor eljön... Már nem egyetlen pillanat hanem egy állapot, amiben jó benne maradni😉


február 28. 13:22:57
De a vánszorgó idő okozza az eufóriát, és az nem csupán egy pillanat!😉


február 28. 10:37:26
Amikor várakozol, az idő vánszorog,
szinte számolod a perceket.
De amikor végre megérkezik a pillanat,
az idő nem kérdez csak elszáll.


február 28. 10:10:59
Ezért nagyon hálás vagyok, mivel az idő súlyának elviselhetetlen terhét már éppen elég elviselni!😉


február 28. 09:21:51
A tetteim következményét vállalom! 😄


február 28. 09:18:07
Benne vagyok,minden ki kell próbálni🤣
Persze csak ha vállalod a kockázatot,hogy átlépem a határokat😄


február 28. 08:51:20
Kipróbáljuk az erotikamentes masszázst meztelenül?🤔😅

Hozzászólás írása...
«    4. oldal 
💬
BesziRobot