AdatlapÜzenet küldése a téma adminak, címzett: Blabla12Tagok listája!Új tag meghívása a témábaValós, szakszerű, alapos masszázst adók és kedvelők csoportja hozzászólásai
Valós, alapos, szakszerű masszázst adók, és valós, szakszerű masszázst kedvelők-elvárók csoportja.
Hozzászólás írása...
2010. december 15. 18:32:00
Kis korrigálás :) A csoport a valós, szakszerű masszázst adóknak, illetve a valós, szakszerű, alapos masszázst szeretőknek jött létre. Hallgatom a véleményeket, kinek fontos, hogy szakszerű masszázst kapjon. Vagy ez nem is fontos a vendégeknek, csak az, hogy meddig megy el a szolgáltató, ki mit vállal be? Kíváncsi vagyok arra is, hogy a beszámolót írók, amikor megjegyzik, hogy alaposan meg lettem masszírozva, egyáltalán tisztában vannak-e a masszázs fogásaival, láttak-e már olyat, aki több száz órás képzésen szerzett oklevéllel masszírozott? Tehát érdekel, mit jelent számotokra, hogy valós, szakszerű masszázs, és mik az elvárások egy masszőzzel szemben?
2010. december 14. 22:21:58
Üdvözöllek, Móni :) Lassan szaporodunk, de biztosan :)
2010. december 14. 21:18:26
Szia Anzsel. Én is csatlakozom szerény kis csoportodhoz.
2010. december 10. 22:47:13
Szia Rita, szia Messiás :) Érezzétek itt jól magatokat :)
Pusszantásom, ölelésem :)
Pusszantásom, ölelésem :)
2010. december 10. 19:34:12
Hahóóó villalakók! :)))))))))
2010. december 10. 12:20:06
Hello Anzsel!
Szívesen csatlakozom, üdvözlet!
Szívesen csatlakozom, üdvözlet!
2010. december 9. 19:09:19
Nahát, megalkottam egy csoportot :)
Aki erre jár, szeretettel köszöntöm :)
Pusszantásom, ölelésem:
Anzsel
Aki erre jár, szeretettel köszöntöm :)
Pusszantásom, ölelésem:
Anzsel
Hozzászólás írása...

