beszamolok.comBESZAMOLOK.com

SzexGuru >>> bejegyzés = 1 prémium vendég nap
Adatlap Beszámolói (42)

RebekaNuru csevegése, 30-833-9715 Budapest, XI. kerület

«    21. oldal 
Regisztrálj / lépj be az íráshoz

Rebekanuru Rebekanuru
Lelkes
2018. április. 9. 15:44:23
Semmi baj nincsen ;) Úgyis átbeszélünk személyesen mindent majd ! :)


vivalanocse1 vivalanocse1
V.I.P.
2018. április. 9. 10:56:45
Itt is van tényleg hogy Lingam masszázs, bocsi a félreértésért valószínű tudat alatt a Rebekanuru név miatt járt a fejemben a nuru. Más magyarázat nincs.




Rebekanuru Rebekanuru
Lelkes
2018. április. 6. 19:44:02
Alap a 6, ha megadjuk a módját és elég idő áll rendelkezésre de a 6.hoz közeledve könyörögni szoktak, hogy pattintsam már el a húrt.


SailorCaptain SailorCaptain
V.I.P.
2018. április. 6. 17:59:03
Nyolc tétel?
Azaz hétszer hozol vissza a sírból?
Basszus erre egyszer benevezek!


Rebekanuru Rebekanuru
Lelkes
2018. április. 6. 17:28:50
Én még nem értem meg annyira a komoly zenére de a Négy évszak a kedvencem.
Viccelsz bolondozol ? :D Simán ! De akár duplázhatunk is :)


SailorCaptain SailorCaptain
V.I.P.
2018. április. 6. 16:49:09
Imádom Vivaldi Négy évszak-át!
Valamikor a kétezres évek elején a Pannonhalmi apátságban hallottam a Soproni Liszt Ferenc szimfonikus zenekar előadásában élőben, valami fantasztikus élmény volt.
Akár Te is eljátszhatnál egy négy tételes művet rajtam.


Rebekanuru Rebekanuru
Lelkes
2018. április. 6. 14:38:36
Mostmár olyan tökélyre fejlesztettem az ESZO-t, h szerintem Vivaldi - Négy évszak meg se kottyanna Neked Kapitány :) Egyébként ha van kedved kifejtheted. Mindenkinél máshogy csapódik le. :)


«    21. oldal 
💬
BesziRobot