Bocsánat, tudom hogy nem ez a lényeg, de mégis mit jelent az hogy "cibálod itt a nyakam ide-oda"?? El sem tudom képzelni, mit vélt az egyáltalán nem kedves vendég nyakcibálásnak...?!
Claudus, nagyjából így. :D
Ez után holtbiztos vagyok benne, hogy nem olvasott el semmit a kedves úriember, hogy hogyan is dolgozom, ha masszázsolok :D
De nem viccelődve mondta, hanem szinte haragosan, hogy azt hitte kedves vagyok, kétszer is mondta.
Nem dobott fel, mert innentől az volt az érzésem, hogy ha már itt van, ha már fizet, igenis kitölti az idejét.
Nem szeretem ezt az érzést, de öreg róka vagyok már….
Mint a viccben, amikor a kisnyúl bemegy a boltva és megkérdezi, hogy répatorta van?
Kedvessèged pedig megkèrdőjelezhetetlen!
Csodás napot Viki Kisasszony!🌷
Kedves Megmentő, felnőtt emberek vagyunk, ebben a korban már belefér, hogy ha “anyukásan” reagálok le egy közönségesre sikeredett viccet, a másik meg nem sértődik meg rajta :D
Szia,szia és szép napot neked szépséges szép Viki kisasszony Drága! :)
Köszönöm a válaszod,diszkrét,de legalább egyenes válasz.....az intelligenciád nagyra értékelem,amúgy valami "elküldő szép üzentre számítottam"! :)))
Hát,ja,ha már piros betűs és fizetett ünnep így én sem a munkahelyemen töltöm! :))
További szép és kellemes napot kívánok! :)