Beszélgetés Bella - 304514369 felejthetetlen beszámolójáról, amit vénkecske52 írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-06-07 07:35:02
Gratulálok szép beszit sikerült írni Belláról. Ezt nem is lehetett másképp.
2026-05-05 21:24:41
Átjött az élmény. Egyetértek a végével a jóra érdemes várni.
2026-05-05 18:56:12
Többségében kiváló írás. Egyetlen hiányossága a külső elemző bemutatása. Realisztikus megnevezések és konkrét testrészek leírása kimaradt. Helyette több általánosság és elvont hasonlat lett felvonultatva. Ami persze jó,de ebből a pár sorból nem születne rendőrségi fantomrajz. Még szerencse hogy az oldalán sok hasznos fotó segít a részletek megismerésében.
2026-05-05 17:13:02
Bellissima... Kecske koma, úgy tűnik mostanság jó érzékkel beleválasztasz a jóba... még sok hasonló nagymacskás élményben legyen részed.👌


