beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Jázmin - 702442885 felejthetetlen beszámolójáról, amit Mad0077 írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


dottore
dottore
Nagytudású

2020-10-07 17:42:00
Ez igen. Jól megírt lényegretörő hősszerelmes megnyilvánulásoktól mentes beszámoló.


Mad0077
Mad0077
Megbízható

2020-10-07 17:22:47
Jah sajnos vagy nem sajnos, nekem az a skillem, hogy bármeddig bírom, sokszor irigykedem is másokra mikor írjak, hogy vissza kell magukat fogni nehogy hamar idő előtt eldurranjanak, nekem ilyen még sose volt.


lancer
lancer
Törzsvendég

2020-10-07 15:54:30
Kiváló írás, azt nem tudom, hogy lehet bírni azt az irgalmatlan szopást 40percig bírni. 😂


Fere
Fere
V.I.P.

2020-10-07 14:35:19
Az atelt elmenyeid nagy hatassal voltak rad, ezert elnezem a kozonseges megfogalmazasokat, viszont a sok mosolytol rosszul vagyok! Egyebkent jo lett az iras!


OrangeLabel
OrangeLabel
Becsben tartott

2020-10-06 23:09:01
Nekem meg az jut eszembe, hogy anno azt hittem, hogy Jázminhoz megyek és az ajtóban kellet rájönnöm, hogy nagyon nem...de az sem lett egy rossz élmény (egy azóta már visszavonult kedves lánnyal), és utána pár nap múlva már nem hibáztam...na de ez még/már olvasható is a történelemkönyv(em) aranylapjain...:-) Jázmin minimum 3 dologban kiemelkedő. 1. a ráhangoló orális kényeztetésben... 2. a motiváló instrukcióiban aktus közben... 3. és az eszméletlen dögös cicijei...:-))))


Mad0077
Mad0077
Megbízható

2020-10-06 21:32:09
Király, örülök, ez volt az első beszámolóm amit írtam, bár kb pár százat elolvastam már regelés előtt... Ja am annyi, hogy lábimádat nem volt csak azt hittem arra irányul a kérdés hirtelen, hogy imádtam e a lábáit mert azért adtam rá 5 csillagot :D


MrKnox
MrKnox
Becsben tartott

2020-10-06 18:24:09
A Jázminról írt beszámolók mindig eszembe juttatják, hogy lassan öt éves itteni pályafutásom első randiját vele töltöttem... És hogy igazán ideje lenne visszatérnem hozzá. Kösz a remek írást, tömör, de velős, és nagyon jellemző :D


Mad0077
Mad0077
Megbízható

2020-10-06 17:55:05
Köszi Srácok! Ja igen így visszaolvasva tényleg lehet sok a smiley de amikor írtam is annyira vigyorogtam ha rá gondoltam az élményre, lehet talán azért. Legközelebb figyelek rá.


OrangeLabel
OrangeLabel
Becsben tartott

2020-10-06 17:49:00
Jázmin is megér egy "misét"! Extra lány, extra élmény...;-)


zsozso1
zsozso1
Törölt reg

2020-10-06 15:07:13
Ez a beszámoló egy gyöngyszem. Örömmel olvastam. Biztosan elmegyek meglàtogatni a kisasszonyt hasonló programra :)


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2020-10-06 11:47:20
Szerintem egy nagyon jó beszámolót írtál. Egy dolog zavart csak: a nagyon sok szmájli...Egy-kettő rendben van, de ennyit felesleges beletenni.

  1. oldal 
💬
BesziRobot