Beszélgetés Jázmin - 702442885 istennő beszámolójáról, amit vivalanocse1 írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-06-25 14:59:59
Szép munka :)) irigykedem egy kicsit
2026-06-25 14:15:38
Az igeeeeen VIVA! Jázmin kitett magáért és Te is ezzel a részletes leírással... Egy biztos, hogy kedvcsináló írás és kiváló találkozóról. Hasonlóan szép emlékeket őrzök én is...és én is 1x voltam, mert úgy nem halhat meg az ember, hogy legalább 1x nem volt Jázminnál/val/ban... Meg is nézem van-e hely az Istennőim hegyén...
2026-06-25 10:29:56
A magam 10 éves itteni tapasztalatával hajlamos voltam azt hinni, hogy a rangidősek közé tartozom. Aztán meg itt 16 évek röpködnek :-) Nagyon élveztem a beszámolót. Köszi szépen. Az élményért pedig gratulálok és egészségedre!


