Beszélgetés Bius - 205712185 nagyon jó beszámolójáról, amit Attila707 írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-06-25 10:58:44
Biztatásként adom jóra. Az action részben szerintem több info is elfért volna....
1. oldal

