Beszélgetés Adri - 209921009 nagyon jó beszámolójáról, amit Fazer5 írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-05-26 22:18:27
Köszönöm hogy megemlékeztél ArieN nél tett látogatásodról.
2026-05-20 16:02:32
Alapjában véve tetszett a beszámolód, sok hasznos információval. Azonban a tetthelyről és a vendéglátód külsejéről jó lett volna egy kicsit részletesebben olvasni, többet is megtudni.
1. oldal
