beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés RubiSwallow - 208005501 beszámolójáról, amit cliif12 írt

A hirdető beállítása szerint csak prémium vendég szólhat hozzá.

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Makk3
Makk3
Friss újonc

2026-04-19 11:09:41
Tényleg olyan a hölgy amit ír róla


az_alfonz
az_alfonz
Vezérhím

2026-03-12 10:06:38
A beszi átlagos, rövid és a hangulata alapján nem egy jól sikerült randi. Pedig pusztán a szavak mást mondanak. A reaggal kiegészítve lesz teljes a kép, ami viszont jól megírt. Rubinak jár az 5-ös. :)


Vilbike
Vilbike
Rutinos harcos

2026-02-25 16:21:56
A "jól megírt" leginkább a reagálásnak szól. Neked az élményhez gratulálok, ha lehet ilyet mondani. Végül is - ha jól olvastam - kétszer megkaptad, amiért mentél - még ha nem pont azt az élményt kaptad, amiről álmodtál. Rubi reagálása pedig szerintem több, mint tökéletes.


SimiSoma
SimiSoma
V.I.P.

2026-01-20 12:42:19
A reag alapján azt hittem, rosszul sikerült a randi. Úgy értem, egészen, nem csak félig.


vénkecske52
vénkecske52
V.I.P.

2025-12-25 14:22:39
A reag jobban tetszett mint a tényleges beszi. Ez van ha elvárásokkal érkezik valaki....A spontaneitás többet ér!


BüdeTihamér
BüdeTihamér
Törzsvendég

2025-10-08 13:11:53
Tömör, velős, a lényeges infókat tartalmazza, ezért jár a köszönet!


G3Z4
G3Z4
Vezérhím

2025-09-12 11:08:37
Kicsit jobban is részletezhetted volna mi az, ami nem tetszett, így számomra nem igazán lett kerek egész a történet.
Másrészről együtt nézve a recenziót és a reagot még egy ilyen malőr mellett is jól érzékelhető Rubi kivételes hozzáállása és korrektsége.


Donhuan17
Donhuan17
Törzsvendég

2025-09-12 07:07:27
>Köszi!Nekem minden benne volt részletesen.:)Érdekes a beszámoló,meg a reag is!:)Viszont a jó franciája miatt érdemes lenne vmikor bekopogni az ajtaján.:)


Forest07
Forest07
Törzsvendég

2025-09-11 10:48:47
A beszámolóhoz képest kicsit erősebb reagálás vélek felfedezni, én a sorokat olvasva nem éreztem ekkora ellentétet.


Hiding
Hiding
Mindentudó

2025-09-10 15:28:11
Pozitív hangvételű ìrás, a kissé helyreigazító reag nem gondolom hogy indokolt volt.


Felhőtlenphil
Felhőtlenphil
Becsben tartott

2025-09-10 06:02:23
Közepesen jó beszámoló, pazar reakció. Nem csak Rubi franciája, de higgadtsága és korrektsége is kivételes.

  1. oldal 
💬
BesziRobot