beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.

Beszélgetés Mia - 206100804 nagyon jó beszámolójáról, amit Waldau írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Massage3
Massage3
Veterán

2022-09-05 13:41:04
Jó beszámoló, de jobb lett volna a rózsaszálakat megadni, örültünk volna neki.


Thom25
Thom25
Könyvet írhatna

2022-09-05 13:38:10
Az action rendben van, de a külső jellemzése lehetett volna kicsit bővebb.


Waldau
Waldau
NemKívánatos

2022-09-03 18:52:48
Kösz srácok én is bírlak titeket👍🤟


Apollo11
Apollo11
V.I.P.

2022-09-03 17:21:40
Ha valaki csak felolvasná-e művet is tudnám ki a jeles írója. Lássuk be, nem lenne ez rossz írás magadról, csak kár hogy ilyen rövid. Köszi a megosztást!


Alias3
Alias3
Törölt reg

2022-09-03 12:26:13
Az átlagos alsó szélét súrolja az írás, a kűlsőről lehett volna többet írni, a többi rèsz is hiányos,az action úgy ahogy, bár kicsit önfényezős!


Majomcsapda
Majomcsapda
Vezérhím

2022-09-03 11:54:03
A beszámolót nem a lányoknak, hanem a többi MTnek írod. Azt sem szeretik, ha leírod, ha rossz a randi, akkor legközelebb azt sem fogod megírni?


Yossarian1
Yossarian1
Törölt reg

2022-09-03 11:03:11
Nem rossz írás ez, azért finoman kiemelve az író erényét is. Jázmin derekasan odatette magát, nem hátrált meg.
Ennek apropóján, még csak úgy is javaslom elolvasni egy norvég hölgy nemrég megjelent .. Pénisz" című kézikönyvét.


Petrocelli
Petrocelli
Becsben tartott

2022-09-03 10:13:56
Kifejezetten jó beszámoló. Kifelejtetted, hogy izmos vagy:)


dgab
dgab
V.I.P.

2022-09-03 09:20:41
"Tárgyilagosság" meg egy jó nagy adag önfényezés


Tavroe
Tavroe
Törzsvendég

2022-09-02 13:32:03
Jázmin Királynő meglátogatása eddig is a kívánságlistámon szerepelt, most meg aztán pláne! Köszi a beszámolót, bár lila esetben még több tartalamat is szívesen vettem volna!


Waldau
Waldau
NemKívánatos

2022-09-02 12:45:07
Megéri kitartónak lenni:)


Perfekt
Perfekt
Mindentudó

2022-09-02 11:37:15
Epekedve olvastam az irasodat, tudtam hogy Jázmin jó lehetett már többször egyeztettem vele,de a randink eddig nem jött össze . Remélem én is hasonló elégedettséggel írhatók majd róla ha egyszer végre sikerül bekerülnom az orarendjébe

  1. oldal 
💬
BesziRobot