beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Jázmin - 702442885 nagyon jó beszámolójáról, amit ANFIELD_ROAD írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Apple_
Apple_
V.I.P.

2021-06-07 08:39:45
Az érdemi rész gyakorlatilag nulla. A beszámolóban számomra teljesen irreleváns az elfogultság, nem arra lennék kíváncsi.


Sam_
Sam_
Szexguru

2021-02-17 12:58:13
Anfield a különleges élményhez. Kiválló izléssel válogatod a hölgyeket az oldalon!


vivalanocse1
vivalanocse1
V.I.P.

2020-08-19 19:29:02
Annyiban kimenteném Anfieldot hogy ha megnézed, láthatod hogy neki írt reagálást és lehet ennek a plusz gesztusnak köze lehet ahhoz hogy Anfield hogy tekint a nőkre. Szóval a reagot fogd fel egyfajta személyes varázsért járó köszönömnek.


pvadász
pvadász
Veterán

2020-08-19 16:12:03
Anfield kartárs, ha majd a személyes varázsod miatt fog Jázmin ágyba bújni veled majd akkor nem lesz szolgáltató. Amíg a borítékot oda adod addig az ha tetszik ha nem.


pvadász
pvadász
Veterán

2020-08-19 16:09:32
Ez nem beszámoló csak ömlengés Jazminrol. Aki ismeri, tudja, hogy megerdemli a szép szavakat de ez már túlzás. Az akcióról konkrétan egy szó se. 1-es alá...


lancer
lancer
Törzsvendég

2020-07-26 19:22:11
Ritkán szoktam negatív kritikát írni, de ez sajnos bőven megérdemli. Az action_ról semmi, 0 info, tényleg az újoncoktól mit várjunk el? Sajnos semmi érdemi, lényeges dolgot nem tartalmaz.


vivalanocse1
vivalanocse1
V.I.P.

2020-07-22 10:57:13
Vénkecske52,
azért hogy mi az etalon azt kb tudjuk, olvastassunk az újakkal Philt, kötelező olvasmánnyá tenném az írásai jó részét.
Anfieldnek ez egy speciális talija volt. Biztos okkal írt így mert máskor máshogy ír.


vénkecske52
vénkecske52
V.I.P.

2020-07-22 10:08:41
Eléggé megosztó beszámoló.Van min "rágódni"... Mindenki szíve joga mennyit és mit ír, az már más lapra tartozik, hogy a beszik eredeti célját nem igen szolgálja. Érzékeltem saját bőrőmön ezt, így ha túl személyesre sikeredik egy randi (visszajárósként volt szerencsém benne), akkor inkább nem írom meg ! Ha bele gondolunk sokakat ez iritálhat. Mármint a mézesmadzag amit elhúznak az orruk előtt. Nekik így lesz nagyon " savanyú a szőlő" ! Sok kezdő író olvassa a hozzá szolásainkat és levonja belőle a konzekvenciát. És mit lát? Hogy még a magas rangúak sem értenek egyet, hogy mi is itt az etalon. Mármint írás ügyileg. Akkor ő hogyan írjon ? Rájuk is kellene gondolni...
És nem utolsó sorban azokra akik csak olvasnak és nézelődnek, majd ezek alapján döntenek. Ez lenne a beszámoló írás lényege.


Majomcsapda
Majomcsapda
Vezérhím

2020-07-21 23:23:36
Valaki árulja el, hogyan kerülhetett ez ki??? Szerintem ennél Jázmin is, mi is többet érdemlünk.


ANFIELD_ROAD
ANFIELD_ROAD
Éló lexikon

2020-07-21 11:52:34
Uraim. Szeretném megköszönni az összes hozzászólást! Szép napot mindenkinek.


Whip
Whip
Törölt reg

2020-07-21 10:23:54
Ilyen bonbázónál nem meglepő a kevés, szük action jellemzése. Teljesen megértem. Van az a helyzet, hogy nehéz kontrolálni a dolgokat. Még így is szuper élmény lehetett.


bt83
bt83
Törölt reg

2020-07-20 22:28:33
Reg olvastam ilyen tragyat


Lala29
Lala29
Törölt reg

2020-07-20 19:24:34
Jól megírtat nyomtam mert:
- nem is oly’ régen, írtál Jázminról,
- olvasok a sorok között,
- értem a mondanivalód lényegét,
- értem a “háttérben búvó töltöttséged”,
- van több mint negyed millió írás róla, így kialakult képem is. Ami miatt mégis fanyalgok egy kicsit az az, (bízom benne nem válik divattá vagy szokássá),hogy néhány mondatban el lehet intézni, kummantás feeling jelleggel akár egy többedik beszit is. Minden randi más és más, azért te tudsz szofisztikáltan megjeleníteni és új irányokat is beletenni. Ahhoz viszont őszintén , hogy találtál magadnak olyan Hölgyet, aki ilyen világot teremt köréd!


Aquila
Aquila
Törölt reg

2020-07-20 16:43:46
A biztosíték kiveréssel én is így vagyok. Nem szolgáltatót keresek itt. Sok beszije van Jázminnak így el tudom képzelni, mit nem írtál meg. Egyéb iránt jó ez a beszi úgy ahogy van.


ANFIELD_ROAD
ANFIELD_ROAD
Éló lexikon

2020-07-20 16:21:33
Egy szó veri ki nálam mindig a biztosítékot. Az a szó nem más, mint: szolgáltató. Nálam a szolgáltató a Vodafone vagy a Digi!!😂

  1. oldal 
💬
BesziRobot