beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Fanni - 203267583 istennő beszámolójáról, amit isazikaw írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


széllelbéleltJack
széllelbéleltJack
Törölt reg

2016-10-06 19:10:38
Ej, de anglikán vagy! Ékezetek nélkül. Csak a reagálásban a hirdető tud magyarul írni?


széllelbéleltJack
széllelbéleltJack
Törölt reg

2016-10-06 19:10:38
Ej, de anglikán vagy! Ékezetek nélkül. Csak a reagálásban a hirdető tud magyarul írni?


turelmes
turelmes
V.I.P.

2016-10-06 11:06:00
Nem volt könnyű olvasni élményeitekről. Az még hagyján, hogy nincs ékezeted, de hogy a nagybetűt is száműzted írásodból, az már inkább figyelmetlenség. Azért sikerült a lényeget kihámozni, köszi.


turelmes
turelmes
V.I.P.

2016-10-06 11:06:00
Nem volt könnyű olvasni élményeitekről. Az még hagyján, hogy nincs ékezeted, de hogy a nagybetűt is száműzted írásodból, az már inkább figyelmetlenség. Azért sikerült a lényeget kihámozni, köszi.


véngazember
véngazember
Vezérhím

2016-10-06 10:02:57
Ez az ékezetek nélkül irományok a halálom. Ha telefonról írsz, ott is van ékezet, de kicsit macerásabb igaz! De így olyan az írásod, mint ahogy Kádár János beszélt: kedves elvtarsak, elvtarsnok. Vagy a fiatalabbaknak : fekete Páko a kocsog.


véngazember
véngazember
Vezérhím

2016-10-06 10:02:57
Ez az ékezetek nélkül irományok a halálom. Ha telefonról írsz, ott is van ékezet, de kicsit macerásabb igaz! De így olyan az írásod, mint ahogy Kádár János beszélt: kedves elvtarsak, elvtarsnok. Vagy a fiatalabbaknak : fekete Páko a kocsog.


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2016-10-06 09:58:37
Felejthetetlen osztályzat. Ezt elhiszem. Azonban ez az ékezetmentes, és emiatt igénytelen írás, valamint az, hogy a mondatoknak se eleje, se vége, se vessző, se nagybetű sajnos nem segít a beszámolódat magasabbra értékelni.


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2016-10-06 09:58:37
Felejthetetlen osztályzat. Ezt elhiszem. Azonban ez az ékezetmentes, és emiatt igénytelen írás, valamint az, hogy a mondatoknak se eleje, se vége, se vessző, se nagybetű sajnos nem segít a beszámolódat magasabbra értékelni.

  1. oldal 
💬
BesziRobot