Beszélgetés Egyetemistalány - 304145118 nagyon jó beszámolójáról, amit moltobello írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2025-07-12 11:21:37
Nagyon jó írás, gratulálok az élményhez, és Zsófi irigylésreméltó reagálása teszi kerekké a történetet!
1. oldal


