beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Lili - 206222279 beszámolójáról, amit Nana19 írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Over
Over
Lehet adni a szavára

2025-04-14 05:40:58
Ne haragudj, de szerintem itt az oldalon többet várnánk el, semmi lényegi info nem látott napvilágot.


vénkecske52
vénkecske52
V.I.P.

2025-04-12 16:32:08
Öt (!) helyen is többes szám harmadik személyben említed a történéseket.Kik voltak még ott ? Döbbenetes gépies stílus, állítom hogy több információt és érzést vinne bele egy ChatGPT...


véngazember
véngazember
Vezérhím

2025-04-12 11:56:56
Hát ezt felesleges volt megírni .


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2025-04-11 14:15:49
Sajnos muszáj rendesen megindokolni, hogy miért adom ezt az osztályzatot, pedig egyértelmű. Még az eleje akár elmehetne átlagosnak is. De Lili leírása botrányos. Hogy nevezhetsz egy téged kényeztető lényt "illető"-nek???? Ráadásul azon kívül, hogy neked megfelelt, nem mutattad be Lilit sem küldőleg, sem pedig az intellektusát illetően. Milyen vendéglátó? Mennyire érezted a randit barátnősnek? Az actiont összesen egy mondatban csaptad össze, pedig nyilván történt egy s más. Részletekbe menően kellett volna leírni az ott töltött időben történteket. Hogyan történt, mi történt? Mit kaptál, hogyan viszonoztad? Mennyi időt töltöttél Lilivel és mekkora tiszteletdíjért? Voltak extrák, amiket igénybe vettél? Mik voltak ezek? Egyébként az a benyomásom, hogy ezt valami fordítóprogrammal készítetted, mert nem mindig van egyeztetve az alany az állítmánnyal "A kommunikáció folyamatos volt, és minden kérdésre válaszoltak." Több Lili is volt ott? Egyszóval gyenge, információhiányos, összecsapott.


Smagus
Smagus
Belát a dolgok mögé

2025-04-11 12:29:02
ChatGPT stílusban íródott nagy semmi. De az, hogy "illető"-nek nevezed a Vendéglátódat az nálam nagyon kiverte a biztit


NewLeaZand
NewLeaZand
Ismerkedik az oldallal

2025-04-11 11:59:31
Nos, hát ez egy nagy semmi, csodálkozom is, hogy ez a beszi egyáltalán át lett engedve. Na meg, mi már ez, hogy "az illető"...?!


J_A_M
J_A_M
Friss újonc

2025-04-11 09:04:47
A beszámoló írója a lányt aki lefeküdt vele simán illetőként aposztrofálja, ez így azért elég sértő a lánynak ha olvassa, és elég negatív képet fest a beszámoló írójáról.


apumisi
apumisi
V.I.P.

2025-04-11 07:48:17
Sajnos nem sok információt kaptunk! Ez szerintem nem beszámoló!


orroz
orroz
Nagytudású

2025-04-10 23:09:10
Remélem a találkozás lazább hangvételű volt, mint ez az írás…


endre30
endre30
Mindentudó

2025-04-10 16:23:26
Ezt a beszámolót a ChatGPT írta?


vfarkas
vfarkas
Törzsvendég

2025-04-10 12:49:19
Minimalista alkotás. Engem főleg a külső és az action részletezésének teljes hiánya szomorit el.


johndow
johndow
Törzsvendég

2025-04-10 09:34:20
Gyakorlatilag semmi részletet nem sikerült megosztani


Majomcsapda
Majomcsapda
Vezérhím

2025-04-10 09:18:05
Szerintem ez egy stílusparódia. Sajnos nem túl jól sikerült; az egyes- és többes szám folyamatos keveredése zavaró. Sajnos az információtartalom is konvergál a nullához. Kár.


cliif12
cliif12
Törzsvendég

2025-04-10 08:42:25
Az Action-ről semmi nem derült ki. Valamint végig többes számban van írva, mintha ketten lettek volna, de a külsőnél mégis csak egyes számban beszél. Túlságosan kimért. Csokor hiányzik.


Uriel84
Uriel84
Belát a dolgok mögé

2025-04-10 08:34:18
Ez kicsit olyan, mintha Sheldon Cooper irta volna rogton ebredes utan... Viccet felreteve, lenyegeben semmi nem derult ki ebbol a beszamolobol. Bocsesz, de ertekelhetetlen.

  1. oldal 
💬
BesziRobot