beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.

Beszélgetés LARA - 300725018 nagyon jó beszámolójáról, amit Irogato írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Kr88
Kr88
Törölt reg

2024-06-12 18:47:45
Nagyon jól megírt, részletgazdag beszi! Kedvet kaptam, köszönjük:)


Perfekt
Perfekt
Mindentudó

2024-06-07 12:25:23
Lelkesedés és az írás szinkronban. Vigyázzunk rá! A többség a kérésed nélkül is így teszi, akihez megszólna a felszólításod,azt még úgyse érdekli te mit akarsz.


Irogato
Irogato
Éló lexikon

2024-06-07 12:11:25
Utolsó mondatért elnézést, jogos, csak elvitt a lelkesedés. Nagy lány már, tudja mit csinál, ráadásul meglehetősen jól.
A gond, hogy az ember gyorsan függő lesz, jár az agyam mikor tudnék visszamenni.


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2024-05-28 16:27:01
Az utolsó mondatot leszámítva jó a beszámoló. De azt lécci többször ne!


Bohém2
Bohém2
Kamubeszámolós

2024-05-26 19:54:03
Irogató, nagy làny már!


davidszom
davidszom
Mindentudó

2024-05-25 06:33:51
Jó beszámoló. Nem sok, nem kevés és kellően informatív. Köszönjúk.


oli66
oli66
Törzsvendég

2024-05-24 16:13:31
Egyetértve Stravallal, elismerésem.


Straval_Gabriev_2
Straval_Gabriev_2
V.I.P.

2024-05-24 11:07:11
Minden okés a beszámolóval, csak a leges legutolsó mondatodat NE írd. Jó tanács. 🙃

  1. oldal 
💬
BesziRobot