beszamolok.comBESZAMOLOK.com

SzexGuru >>> bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Beszélgetés Egyetemistalány - 304145118 nagyon jó beszámolójáról, amit Ed- írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


FoxT
FoxT
Veterán

2024-04-25 09:42:10
Úgy tűnik van tapasztalatod, erre utasz is a szövegben, de ami kikerül az távirati stílus (vagy SMS). Jó lenne több konkrétum. Gyönyörű lány bizonyára megérdemli.


Black_Russian
Black_Russian
Törölt reg

2024-04-16 12:27:06
Megelőlegeztem egy jól megírtat, szárnybontogatásnak jó volt ez az írás. Idővel bele fogsz jönni, nyugodtan olvass bele más beszikbe, azokból is sokat lehet tanulni.


MrKnox
MrKnox
Becsben tartott

2024-04-16 10:56:35
Igényesen írsz, ami jó kezdet, de minden fejezet erősen hiányos. Később próbálj meg több információt, részletet közölni, kicsit az olvasó fejével gondolkodni - aki épp azokra az infókra lenne kíváncsi, amiket te már tudsz, de ő még nem!


Alias3
Alias3
Törölt reg

2024-04-15 19:37:10
Adtam egy jó értékelést, nem tagadom Zsófi kérése ebben befolyásolt. Köszönet mindkettőtöknek!


BudaGyöngye
BudaGyöngye
Becsben tartott

2024-04-15 17:19:38
Azt hiszem, ez az egyik legkedvesebb és egyben legcukibb reakciók egyike, amit itt olvastam az oldalon! @egyetemistalány, nekem feldobta a délutánom, köszönöm! ❤️


egyetemistalány
egyetemistalány
Normál

2024-04-15 17:00:09
Ne bántsátok a vendégemet pls! Olyan aranyos🥹


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2024-04-14 16:56:52
Biztatásként adok rá átlagost, mert azért dolgoztál rajta. De valóban nincs ebben túl sok infó se arról hogy merrefelé rendel, se arról hogy mivel lehet odamenni, lehet-e parkolni, milyen a lakás, milyen a lány...stb.


Lacafici
Lacafici
Vezérhím

2024-04-13 08:13:38
A részletek hiányoznak a fontos részeknél, pl. külső, akció. Az hogy jó azt gondoltam mivel megírtad, de miért volt olyan jó na az nem jön át.


Donhuan17
Donhuan17
Törzsvendég

2024-04-13 07:50:30
>A részletesség hiányzott!Aprólékossabban,több infóval,h miért is jó itt a szolgáltatás!:)


Mrci
Mrci
Törzsvendég

2024-04-12 13:00:57
Életed egyik legjobb élményéről nem sok konkrétumot tudtunk meg. Külsőnél írhatad volna a valós dolgokat, popsi, cicik, magas e vagy alacsony.... Actionről igazából semmit sem tudtunk meg. Azon kívül, hogy útbaigazított, jó volt, majd jót beszélgettetek.

  1. oldal 
💬
BesziRobot