beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.

Beszélgetés Egyetemistalány - 304145118 beszámolójáról, amit ötvöscsöpi írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Donhuan17
Donhuan17
Törzsvendég

2023-12-30 10:10:19
>Óhhhhh....:)))Pedig én vagyok a "Grinch" az oldalon gyönyörű Kisasszony!:))Már ezzel a pár szóval felizgattál...:D:P


egyetemistalány
egyetemistalány
Normál

2023-12-30 10:07:00
:D nagyon bírlak most :)) puszillak


Donhuan17
Donhuan17
Törzsvendég

2023-12-29 16:13:04
>Értem én Kisasszony!:)Értem én!:)))Sajnos így van ez nálunk férfiaknál,mi nem tudunk hazudni,hisz látványos nálunk minden...:))Kézcsók..Cuupp...BÚÉK!:)


egyetemistalány
egyetemistalány
Normál

2023-12-29 13:27:45
Donhuan17, sajnos nem rajtam múlt, hogy nem volt miről :,( boldog új évet kívánok 🤗😘


OrangeLabel
OrangeLabel
Becsben tartott

2023-12-29 11:43:56
Maradt még téma egy második beszámolóra is...:-)))


Donhuan17
Donhuan17
Törzsvendég

2023-12-29 09:31:54
>A nickneved nagyon tetszik!:)Átlagos írás volt,de míről is írtál volna...Sebaj,majd legközelebb Csődör leszel!:)

  1. oldal 
💬
BesziRobot