beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Egyetemistalány - 304145118 felejthetetlen beszámolójáról, amit REDDebate írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Kspisti11
Kspisti11
V.I.P.

2024-01-01 11:10:36
De szép dolog ilyen randikat átélni és utána ezekre emlékezni! Köszi, hogy megírtad. Az élményért pedig gratulálok és egészségedre :-)


Donhuan17
Donhuan17
Törzsvendég

2023-12-21 08:23:31
>Viva!:)A szimpátia vagy van,vagy nincs.Az olyan,mint a "kémia"!Erőltetni nem lehet!!!Attól független,h mit írok ide be.A puding próbája az evés,ott meg már tudom,hogy hová tartozok...:)


Peet_
Peet_
Kezdő irogató

2023-12-20 21:59:24
Nagyon jó beszámoló!


vivalanocse1
vivalanocse1
V.I.P.

2023-12-20 18:45:52
Donhuan17, a szimpátiát szerintem az ilyen hozzászólásaiddal kockáztatod. Zsófi nagyon különleges lány, akit az író kiválóan ès hosszan, rèszletesen ès vègig èrdekfeszítően mutatott be, minden respect a beletett időèrt ès energiáèrt. Kiemelkedik a beszi az oldalon, a stílus is jó.


Nabid
Nabid
Becsben tartott

2023-12-20 16:34:52
Jól megfogalmazott, izgalmas beszámoló. Élvezetes olvasni, le a kalappal elötted, és a randi előtt.


cityhawk
cityhawk
Törzsvendég

2023-12-20 11:53:41
Igazán jó olvasmány volt. Kedvet is kaptam, hogy bebocsájtással próbálkozzak a hölgynél. :)


speed41
speed41
Fejlődő

2023-12-20 11:32:27
Stílusod tökéletesen visszaadja az együttlét bensőséges hangulatát.


Donhuan17
Donhuan17
Törzsvendég

2023-12-20 08:25:54
>Ügyes kis fogalmazás!:)Azért ennyi ajándékért én a szimpátiát nem kockáztatom meg...:):D


négykarika
négykarika
Billentyűbetyár

2023-12-19 23:26:03
A fenébe azzal a délutáni meeting-gel!


vénkecske52
vénkecske52
V.I.P.

2023-12-19 23:04:03
A sokat hangoztatott minőség... Egy kellemes pásztoróra, ilyen olvasmányos, finom jelzőkkel tarkítva ritka jelenség, bár szerencsére nem egyedi. Beszámolód méltó a történtekhez, kedves vendéglátódhoz,szerencsés egybeesés.Az Összképben ki is fejted ennek a "pályának" a mibenlétét. Tudni kell rajta játszani, ettől olyan káprázatos a varázslat :) Gratulálok mindkettőtöknek!


Linear
Linear
V.I.P.

2023-12-19 22:45:54
...Te pedig "újra definiáltad" a beszi fogalmát!🙂
Az Összképpel kezdtem, de már csak az, amit abban leírsz, és ahogy leírsz, újra és újra az egész beszi elolvasására késztet...
Gratulálok Mindkettőtöknek az élményhez!


oli66
oli66
Törzsvendég

2023-12-19 22:18:08
Hosszú, de igazán jó beszámoló. Sokszor csak átsiklok az ilyen hosszúságú műveken, de ezt kár lett volna csak végigfutni. Tetszett Zsófi bemutatása és ahogy szokták mondani "átjött a feeling". Gratulálok és egyben "irigykedek" egy ilyen kellemes találkozó kapcsán.


Shogun76
Shogun76
Gondolkodási időt kapott

2023-12-19 21:56:20
Szuper, jó hangulatú beszi! Gratulálok, az élményhez is! :)

  1. oldal 
💬
BesziRobot