beszamolok.comBESZAMOLOK.com

SzexGuru >>> bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Beszélgetés Tia - 307539086 beszámolójáról, amit angrybirds2 írt

A hirdető beállítása szerint csak prémium vendég szólhat hozzá.

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


angrybirds2
angrybirds2
Becsben tartott

2023-05-04 23:01:06
köszi srácok :) oki akkor legközelebb több ékezet , kevesebb smiley :)( a tengeri csillag póz igen a kezét lábát szétveti :)
a simi az a simogatás igen , néha vannak ilyen rövidített becézéseim bocs :)


zealous
zealous
V.I.P.

2023-05-04 14:54:21
@Viva
A tengeri csillag póz szerintem, amikor kezét-lábát széttárja. 😃


Waldau
Waldau
NemKívánatos

2023-05-04 10:53:03
A hangulat maximálisan átjött, még úgy is hogy figyelmen kívül hagytam a hangulatjeleket😎


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2023-05-03 19:19:00
Kevesebb szmájlit, több ékezetet plíz. Jót adtam rá, mert finom volt a vörösbor vacsi után és jó volt a kedvem.


vivalanocse1
vivalanocse1
V.I.P.

2023-05-03 18:07:13
Nabut, nekem nagyobb rejtèly a tengeri csillag poz, az kifog rajtam. A Simi az simogatás lehetett.


angrybirds2
angrybirds2
Becsben tartott

2023-05-03 17:21:01
köszi szépen . Örülök ha remek beszámolot sikerült kreálnom.Tia nélkül ez nem jött volna össze :))) hát az ékezetek sajnos telón nem mindig jönnek úgy ahogy akarom .


Alias3
Alias3
Törölt reg

2023-05-03 13:00:24
Más csak az nem derült ki, hogy ki az a Simi Simi!
Na mindegy! Lehet túltolt, de kit érdekel, viszont erőteljes inspirációval bír a beszámolód, ellenben kevés ékezettel. Bár ez is mindegy!
És "a popó rezeg" ez tetszett!
Gratulálok!


Bohém2
Bohém2
Kamubeszámolós

2023-05-03 12:32:17
Egy újabb hódítás ahogy olvasom ezt a jó beszit. Véletlenek nincsenek, Tia tárháza pedig kifogyhatatlan.


angrybirds2
angrybirds2
Becsben tartott

2023-05-03 06:23:26
K😀Sz😉n😆m szépen 😆, túlt😉ltam kicsit 😆


Felhőtlenphil
Felhőtlenphil
Becsben tartott

2023-05-03 05:44:35
Jó kis 🙂 besz😀mol🫡 ez, de olvasás közben 😁 úgy éreztem, 🤪 mintha valamiből 🤭indokolatlanul 😊 sok lenne. 🙄

  1. oldal 
💬
BesziRobot