beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.

Beszélgetés Rebeka - 303934021 nagyon jó beszámolójáról, amit Draquar írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Szenz
Szenz
Törölt reg

2025-11-23 05:13:55
Nagyon profin írtad meg a beszámolót ahol kell elkülönítve a szükséges részeket Rebekára koncentrálva. Jól bemutattad a perifériás dolgokat és Rebeka egyéni stílusát is.


Ván-dor
Ván-dor
V.I.P.

2022-09-06 08:26:16
Izgalmas olvasmány, irigylésre méltó történet, szivesen lennék egy ilyennek fő/mellékszereplője. Lebilincselő az összmunka/aktivitás leirása.


Bohém2
Bohém2
Kamubeszámolós

2022-08-11 15:57:17
Nagyon pazar, profi írás. Élvezet volt még olvasni is! Várom a Tildás írást! Gratulálok.


Draquar
Draquar
Vezérhím

2022-08-11 15:39:15
Köszönöm szépen az elismerést, jó partnerekről és jó élményekről könnyű jól írni. :)


Perfekt
Perfekt
Mindentudó

2022-08-11 14:55:29
Nagyon komoly írás, mármint a belefektetett munkát értve.


Grizzlymedve
Grizzlymedve
V.I.P.

2022-08-11 14:28:08
Az előttem szólókkal egyetértek mindenben amit leírtak.
A magam részéről azt emelném ki, hogy így kell négykezes randiról besziket írni.
Mindkét lány esetében a saját beszijükben kell leírni, hogy melyik lány mit is csinált.
Ez sokkal hasznosabb mint kétszer beküldeni ugyanazt a cselekményt. Ugyanis az nem helytálló, hogy nem lehet a két lány által csináltakat szétbontani.
Várom a Tildáról szóló beszit is.
Gratula a triónak.


Kspisti11
Kspisti11
V.I.P.

2022-08-11 13:18:50
Elképesztően precízen látsz és fogalmazol. Valamint jól és hasznosan írsz. Le a kalappal. Számomra a legérdekesebb félmondat az volt, hogy " az szerintem tegye túl magát ezen, megéri.". Mintha nekem írtad volna ezt, nagyon így van. Az élményért pedig gratulálok és egészségedre :-)


Sagapo
Sagapo
Törölt reg

2022-08-11 12:11:29
Sapimat lengetve olvastam igen pazar, nagyon jól részletezett bemutatódat. Már a bevezető részben jól érthető a szándékod, várható a folytatás. Így ""kell" a kíváncsiságot fenntartani, munkásságodért elismerésem.

  1. oldal 
💬
BesziRobot