Lotti - 06205582031 szexpartner beszámoló
A hirdető nem reagált a beszámolóra.
Egyeztetés
Megközelítés
Parkolás: 2
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Helyszín
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 5
Hely diszkréció: 5
Külső
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 5
Higiénia: 5
Arc: 5


Action
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Kölcsönös francia: 5
Natúr francia (előjátékként): 5
Aktus: 5
Csók: 5
Profi masszázs: 2
Pornós feeling: 2
Elszámolás
Megérte: 5
Csokor
Dansan87 nem akarja megosztani a randi időtartamát, és az ajándékba vitt virágszálak számát.
A hirdető a virágszálak számát nem adta meg a hirdetésében.
Összkép
Biztos hogy fogok még menni és élvezni a társaságát.mindenkinek csak ajánlani tudom ami barátnő feelinges együtt létre vágyik.
✔ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Legközelebb ne fáraszd magad írással. Bár annyit elértél, hogy a kisasszony hirdetését megnéztem, de nem a Te írásod fog segíteni eldönteni, hogy megyek e vagy sem. Írj többet, részletesebbet s ne védd a semmit.
Ez egy semmitmondó pufogtatásokat tartalmazó beszi. Külseje: "cuki" ....látjuk. De milyen a bőre, illata, stb. Action: "csacsogós" De milyen a csókja, amire 5 pontot adtál, milyen az ölelése, stb. Lotti ennél biztosan minőségibb írást érdemelne.
"de minden mozzanat leírása szerintem felesleges" - de hát egyet sem írtál le... Nyilván nem kisregényt kell írni, de mondjuk a tartalomjegyzék se elég ide.
"A főbb vonásait tartalmazza az írás" konkrétan melyik részre gondolsz ?
"Cuki kis szettben fogadott" , vagy "Cuki kis csajszi" vagy " imad beszélni" vagy "folyamatosan csacsogott" vagy " Aztán csak folytatta a csacsogast."
Mondjuk ezek alapján én nem rohannék a kisasszonyhoz, ez nem túl jó reklám neki.
Úgy gondolom nem kisregényt és nem esettanulmányt kell ilyenkor írni. A főbb vonásait tartalmazza az írás,de minden mozzanat leírása szerintem felesleges.
összes / hozzászólás írása
Lotti összes beszámolója
2 felejthetetlen3 nagyon jó
5 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2026-04-20 budioka aktív felejthetetlen 2026-04-08 Attila707 aktív jó 2026-03-31 budioka aktív nagyon jó 2026-03-01 emigrant aktív felejthetetlen 2026-02-24 Robin95 aktív nagyon jó

