Hanna - 06707292421 szexpartner beszámoló

Egyeztetés
Megközelítés
Parkolás: 5
Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Beszállt az autóba, majd elnavigált a randi helyszínére.
Helyszín
Hely diszkréció: 5
Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
A "búvóhely" egyébként egy minimális forgalmú, félreeső helyszín, senki nem zavart meg minket közben.
Külső
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 4
Higiénia: 5
Arc: 4
A haja hátul összefogva.
Arca átlagos, kora kb 30 lehet ránézésre. Illatosan, zuhanyozva érkezett, kellemes tapintású a bőre.
Amikor a ruha lekerült, akkor tudtam jobban szemügyre venni. Melle kicsi, természetes, valamennyire gravitálnak, szerintem anyuka lehet már.
Vékony, de egy kis hasa van, ami még a szexi kategórián belül van, a popsija izgató, markolni való. Szóval vékony lány, de nem az a modell alkatú azért.
Inkább szerencsés genetika, mintsem a sport formálta. Bocsi Hanna, ha tévedek.
Számomra nagyon izgató volt egyébként, első autós randim, nem szoktam random csajokat beültetni a kocsimba, kb olyan volt, mintha egy csinos kolleganőmmel utazás közben tettünk volna egy kis kitérőt.
Action
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
Pornós feeling: 2
Beszállt a kocsiba, majd kb 10 perces út következett, közben beszélgettünk. Jófej csaj, mindenféléről lehet vele beszélgetni, nem volt kínos csend. Közben néha már rányúltam a combjára menet közben, egy piros lámpánál a popsit és melleit is megtapogattam ruhán keresztül. Nem ellenkezett, benne volt az ilyen fajta előjátékban.
Majd leparkolás után a hátsó ülésre másztunk, elkezdett vetkőzni. Már nagyon vártam, hogy meztelenül lássam. Nagyon izgatott a helyzet is. Sajnos a csók nem volt opció, így egy kis simogatást, közben nyakra puszikat kértem. Nagyon jóleső érzés volt érezni az ajkait a nyakamon, miközben egyik kézzel a mellkasomat / hasamat simogatta, a másikkal pedig a farkamat és a környékét kényeztette. Felállította az ezredest, majd franciát kértem. Rövid idő után leállítottam. Jól csinálta, de nekem most az aktus kellett nagyon. Kb 2 perc francia után felgumizott, majd beleült szemből. Hol az ülés háttámlájában kapaszkodott, hol a nyakam köré fonta a karjait, miközben fel-le ugrált rajtam. Közben csókoltam a nyakát, simogattam, nyalogattam a melleit, és markoltam a popsiját. Nagyon jó iramban lovagolt, nem az azonnal kivégzésre ment, elhitette velem, hogy ő is élvezi. Közben néha kézzel, popsi markolás közben diktáltam a tempót. Elég sokáig tartott a póz, majd gondoltam, megnézem a popsiját is, így kértem, hogy fordítva lovagoljon meg. Szó nélkül teljesítette ezt a kérésemet is, óriási látvány volt, ahogyan fel-le vonaglott rajtam, miközben hátradőlve paskolom a fenekét.
Rövid időn belül elfáradt, igy a hátára fektettem az ülésen, és missziben folytattuk. Már amennyire egy SUV hátsó ülésén ez kivitelezhető. Először én felegyenesedve pumpáltam, miközben a melleit gyúrtam és a hasát simogattam. Néha kipillantottam az autóból, hogy nem jár-e arra valaki, aztán gyorsan néztem magam elé, alá, és élveztem a látványt. Mivel aznap már volt egy randim, 2 körön már túl voltam, éreztem, hogy nem lesz egyszerű elmenni harmadjára is. Éreztem, hogy már fáradok is, igy teljesen ráfeküdtem Hannára, magamhoz szorítottam és csak minimális, de annál mélyebb mozgást végeztem. Közben hol az ő ajka volt az én nyakamon, hol én puszilgattam az övét. Ezután felültem, ő az ölembe hajolt és franciázott. Fogtam a fejét és húztam rá a farkamra, szó nélkül elnyelte teljes egészében. Néha lent tartottam a fejét, de profin helyt állt. Már majdnem lejárt a fél óránk, így doggyba fordultunk. Nagyon felizgatott a látvány, ahogyan könnybe lábadt szemmel franciázott, majd előttem pucsitva sem volt utolsó a látvány, így nagy tempót diktálva toltan hátulról. Közel voltam a véghez, de fáradtam is, így hasra fektettem, hátulról szorosan átöleltem, és lassú, de intenzív mozgással,a lehető legmélyebben belehatoltam és óriásit élvezve telelőttem a gumit.
Hagyott lenyugodni, majd letörölgetett, felöltöztünk és visszavittem a felvételi pontra.
Nagy piros pont a felkészültségért, szemetes zacskó, nedves törlőkendő, stb, minden volt nála.
Illetve piros pont a kitartásért is, nem volt egy egyszerű menet.
Elszámolás
Megérte: 5
Annyi volt, amit Viberen irt.
Csokor
A randi fél órás volt, és az ajándék 15 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-09 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
Nem aktív hirdetőnk, így nem tudjuk a csokor méretét. Itt az alkalom, hogy jelezzed neki, ha hirdet nálunk meg tudja ezt is adni!
Összkép
Nagyon pozitív a hozzáállása, türelme, kitartása. Teljesen kifacsart, nagyon jó érzésekkel gondolok vissza a randira.
Nyilván izgatott is ez az új helyzet, de ehhez jött egy inkább átlagos kinézetű, de nagyon lelkes, odaadó lány, így összességében elégedett vagyok. Nem túl komfortos az autós randi, de Hanna ezt is egy élménnyé tudta varázsolni. Nem az a túl akarok lenni rajta típus, ami nagy kincs nekem.
⚠️ Csak az író ellenőrzött, a tartalom nem volt ellenőrizhető, mivel a beküldéskor a hirdető nem volt aktív.
Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz
REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!
Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása
Beszélgetés a beszámolóról
Nem hirdetőnk beszámolójának hozzászólásait prémium vendég előfizetéssel lehet olvasni.
összes / hozzászólás írásaA telefonszámhoz kapcsolódó többi beszámoló listája prémium vendég előfizetéssel érhető el.
