beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Yade szexpartner Nyerj randit Yade szexpartnerrel:) >>>

Dorka - 06209801643 szexpartner beszámoló

fergeteges francia teljesen alkalmazkodó
Dorka szexpartner beszámolója (2025-06-09 16:48:45)

A hirdető nem reagált a beszámolóra.

Egyeztetés

VTR kommunikáció: 5
Elérhető: 4
Telefonon hívtam, egy kolléganő vette fel és javasolta, hogy hívjam egy órával később. Erre beraktam egy VTR-t pár órával későbbre, majd amikor azt visszaigazolta, akkor elindultam a randira.
Megközelítés

Tömegközlekedés: 5
Egyértelmű a cím: 5
Odatalálás: 5
Parkolás: 4
A cím nagyjából pontos, bár egy utcával odébb kell menni, de ez semmiség. A VTR-ben kapott cím teljesen pontos volt és kis segítség is meg volt adva. Már többször voltam ezen a környéken, kicsit olyan, mint a Marina, hogy sok lakásban működnek hirdetők. Eddig mindig az volt, hogy féltem a parkolástól, mert rengetegen voltak, de aztán mindig 5p alatt találtam max. 2p távolságban helyet. BKV-ról nem nagyon tudok, de az 1-es villamos relatíve közel van.
A bejutási procedúra teljesen problémamentes volt.
Helyszín

Randi helyszíne: 5
Egyezés a hirdetéssel: 5
Fürdő: 4
Hely diszkréció: 4
Relatíve új építésű, normális állapotban lévő lakás. A baszoba átlagos méretű, egy kétszemélyes ágy van benne és volt még egy ruhafogas is nagy örömömre. A fürdő kicsi, de teljesen normális, kádban lehet zuhanyozni. Volt jó pár tusfürdő, nekem nagyjából mindegy is. Törölközőt nem kértem, mindig viszek magammal.
Külső

Tetszett: 3
Adatok valóságtartalma: 5
Amiben fogadott: 4
Higiénia: 5
Arc: 3
Dorka nem egy lehengerlő szépség, arcra és testre is teljesen átlagos. Alacsony termetű, enyhén husi, cickók kicsit gravitálnak valamint van szemüvege is, amit az action alatt is magán tartott. Úgy éreztem, hogy dohányzik is, de nem csókolóztunk, szóval ebben nem vagyok 100%-osan biztos.
Rendkívül kedves, aranyos, tettrekész hölgy Dorka. Fesztelenül dumálgat, kínálgat üdítővel stb., összességében nagyon aranyos teremtés.
3. Dorka 209801643 beszámoló Budapest 124915 szexpartner4. Dorka 209801643 beszámoló 2025-06-10 10:03:24 szexpartner 124915
Action

Natúr francia végig: 5
Kebelszex: 4
Pornós feeling: 4
Barátnő feeling: 3
Hozzállás, kezdeményezőség: 5
A zuhany után Dorka rögtön a lényegre tért, kérdezte, hogy mik az elképzeléseim. Mondtam, hogy a sok MT által megénekelt franciát szeretném kipróbálni, majd ezzel el is dőltem az ágyon a totálisan önző és lusta férfi sztereotípiájának engedve. Dorka nem rendült meg ezen, hanem lelkesen szopni kezdett.

Szerintem kimondottan ügyesen csinálja. Mindenfelé nyalogatott, a rudat, a golyókat, a heréim alsó részét, egészen a gátat is, totálisan folyt a nyála rajtam és persze ütemesen szopott. Minden kérésemet azonnal teljesítette, tökéletesen irányítható volt. Változatosan is csinálta, mindenféle nyelvmunkával, csak ritkán kezezve és csak egyszer-kétszer éreztem a fogát, de ilyenkor mindig szóltam és azonnal javított. Időnként kicsit belemozogtam és dugtam a száját, de nem nagyon durván, mert viszonylag hamar kicsit öklendezni kezdett, pedig semmilyen irányba nem vagyok nagy méret. Szopattam állva is a tükör előtt, aztán felé térdeltem és alulról nyalt meg dugtam a száját, aztán megint hanyattfekve cumizott ill. a mellei közé is berakta és azokkal is izgatott, minden lemenésnél a szájába is beficcentve a farkamat. A végén megint feltérdeltem felé és ahogy alulról nyalt, én közben vertem magamnak és az arcára élveztem.
Elszámolás

Korrektség: 5
Megérte: 4
Előre elkérte, amivel semmi gondom, pláne, hogy elsőre voltam. Az oldalán szereplő összeg volt, extrát nem vettem igénybe, semmi meglepetés nem volt. A VTR miatt már az elején mondta, hogy jár egy extra, de végül nem volt se szájba élvezés, se popsi.
Csokor

A randi 1 órás volt, és az ajándék 22 virágszálból álló csokor volt.
(A 2025-06 hónapi randin tapasztalt, a vendég által megadott információ, ami az adott randira vonatkozik, és iránymutatásra szolgál. Pontos feltételekről mindig egyeztess a hirdetővel.)
A hirdető beállítása szerint fél órás randira 18, egy órás randira 22, másfel órás randira 40, két órás randira 45 rózsaszállal illik megérkezni

Összkép

Nem túl szép, de nagyon kedves és alkalmazkodó, irányítható lány Dorka, kiváló franciatudással. Nekem bejött a szopása, szerintem még vissza is megyek érte, pláne, mivel ár-érték arányban erősnek tartom.

✔ELLENÖRZÖTT beszámoló. A tartalom és az író ellenőrzött.


Hasznos volt a beszámoló? A szavazás állását a szavazatod leadása után láthatod, hogy mások szavazata véletlenül se befolyásoljon :)
A szavazás eredményét megnézni és szavazni regisztráció után tudsz

REGISZTRÁLJ ÉS SZAVAZZ!

Írj te is beszámolót róla ha jártál nála: beszámoló írása

Beszélgetés a beszámolóról

Nincs még hozzászólás.

összes / hozzászólás írása

Dorka összes beszámolója

4 istennő
5 felejthetetlen
8 nagyon jó
42 jó
Összes beszámolója
Utolsó beszámolói:
2026-05-14 Freddy-Xx aktív 2026-04-15 Random909 aktív 2026-04-11 KHicks aktív 2026-04-06 LángpallosRick aktív 2026-03-28 LilMayo1 aktív

💬
BesziRobot