Beszélgetések a beszámolókról
Welur
Becsben tartott
Lara
2026-06-09 10:08:49
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Nem regisztrált2
Rágalmazó/fikázó
Lara
2026-06-09 09:50:02
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Jázminfan
Becsben tartott
Vanda
2026-06-09 09:09:20
Remekül megfogalmazott és megírt, kedvcsináló élménybeszámoló!
Draquar
Vezérhím
Marcsi
2026-06-09 08:07:32
Impla és Webi már részletezte. Marcsiról azért ennél részletesebben kellene írni, mert csinos, kedves és technikás lány. Ezt nem nehéz cizelkáltan megírni.
Balazs11
Éló lexikon
Bella
2026-06-09 07:46:27
Elragadó ez a beszi. Természetes mégis romantikus és csábító
Lacafici
Vezérhím
Marcsi
2026-06-09 06:58:02
Ebből a szösszenetből nem sokat tudtam meg.
Odüsszeusz
Mindentudó
Melody
2026-06-09 04:48:36
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Perfekt
Mindentudó
ÉdenGina
2026-06-09 03:16:27
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Perfekt
Mindentudó
Yade
2026-06-09 03:08:56
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Perfekt
Mindentudó
Jázmin
2026-06-09 03:05:24
Letisztult formák és egyszerű mondatok. Ha nem istennőről íródott volna elégnek is tartanám. Lila szalag miértje a valószínűleg a hosszú ismeretségnek és az összeszokottságnak szólt. Jó az ilyen randi is
azamatőr
Nagytudású
Jázmin
2026-06-09 00:34:15
Na igen... Van, amikor nem kell túlzásba vinni az írást és mégis "átjön"... Köszönjük!
neckdeep
Lehet adni a szavára
Yade
2026-06-08 22:55:36
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
neckdeep
Lehet adni a szavára
Marcsi
2026-06-08 22:51:50
Túlontúl rövid és tartalmatlan.
umbrellaman
Éló lexikon
Marcsi
2026-06-08 22:20:42
Klassz részletes, informatív beszámoló, köszi!
OrangeLabel
Becsben tartott
Bella
2026-06-08 21:44:07
Ámulatba ejtő... Irigylésre méltó... 🙈🙉🙊👍🙏💯😉
Tébolygó
Törzsvendég
Bella
2026-06-08 21:14:18
Talán épp akkor jön az érzés, hogy jó férfinek lenni, amikor egy Nő szívből adja a boldogságot. Én is úgy gondolom, az összképben ott a lényeg.
vénkecske52
V.I.P.
Barbi
2026-06-08 21:10:02
Remek,hoztad a formád! Lassan építeted fel a történteket,az elején még csupán Kiskegyed stílusban,de a végére igazán belelendültél. Nem voltam rest, számoltam,15 féle névvel illetted a magaddal vitt "társadat"... Kitűnően szórakoztam, gratulálok a partyhoz !
vénkecske52
V.I.P.
Bella
2026-06-08 20:50:11
Az Összkép viszi a prímet,rátapintottál a lényegre ! Jó hangulatú beszámolót tettél elénk,köszönet érte. Nem utolsósorban Kedves vendéglátódnak, Bellának is hála....
vénkecske52
V.I.P.
Jázmin
2026-06-08 20:44:07
Maradtál a keretek között, írásod a lényeget prezentálják, tényszerűen és sallangmentesen. Visszatérőként érthető hogy ismeritek már egymást csínját -bínját... Gratulálok!
OrangeLabel
Becsben tartott
Nia
2026-06-08 20:19:32
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges