Beszélgetések a beszámolókról
vénkecske52
V.I.P.
Bella
2026-06-16 20:08:50
Tartalmas, kimerítő leírása egy Bellával töltött órának.
Hiánytalan a beszámoló,előbbi hozzászólásra egy megjegyzés, meg lett írva a végkifejlet...
Dorian6_17
Törölt reg
Andi
2026-06-16 17:18:04
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
pvadász
Veterán
AltezaMorgan
2026-06-16 17:14:08
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
OrangeLabel
Becsben tartott
Misty VIP
2026-06-16 16:03:27
Kiváló beszámoló...azért Misty, ha már van lila beszámolója valakinek Róla, akkor kék kategóriánál lentebb én soha nem tudnám tenni. Az összefoglalót akár én is irhattam volna a két héttel ezelőtti randink után... Misty az a lány/NŐ akire bármikor, bárhol nem az eszem reagál először...🙈🙉🙊🙄😉😍👍🥳🙏💯
ElectricJoker
Törzsvendég
Kata
2026-06-16 14:35:54
Kiválóan megírt, kellően személyes, látogatáshoz kedvet meghozó beszámoló. Gratulálok!
sluigi
Mindentudó
AltezaMorgan
2026-06-16 14:35:38
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Implacabile
V.I.P.
Lina
2026-06-16 14:21:59
Megközelíthetőség teljes hiánya, helyszín és Lina bemutatásának puritánsága és a "vigyázzatok rá". Nekem ez emiatt csak átlagos. (ja, meg a "sexi" szó ilyen formában használata)
Implacabile
V.I.P.
AltezaMorgan
2026-06-16 14:16:20
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
neckdeep
Lehet adni a szavára
Kata
2026-06-16 14:10:08
Remekül sikerült beszi. Egyszerre izgató es humoros, kiváló szóhasználattal. Grat hozzá!
vénkecske52
V.I.P.
Lina
2026-06-16 11:08:33
Jól megírt, érkeznek a tudósítások a Hölgyről...ez is tele infókkal, köszi.
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Laura
2026-06-16 10:46:46
Kösz az infót a bejutásról, hasznos lesz;)
Tébolygó
Törzsvendég
Andi
2026-06-16 10:37:20
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Balazs11
Éló lexikon
Yade
2026-06-16 07:19:30
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Drq
Könyvet írhatna
Andi
2026-06-16 06:53:28
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Marcsi
2026-06-16 02:20:24
Korrekt, jó pont Marcsi mellett, bár nem túl részletgazdag...
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Marcsi
2026-06-16 02:18:59
Hú, nagyon jó beszámoló, jó volt olvasni!
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Marcsi
2026-06-16 02:16:16
Tetszett a beszámoló hangulata!;)
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Marcsi
2026-06-16 02:14:33
Rövid, lényegretörő, de benne van ami kell!
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Marcsi
2026-06-16 01:52:04
Nagyon jó, példaértékű beszámoló! Ilyeneket szeretenék mindig olvasni!
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Marcsi
2026-06-16 01:49:15
A tartalom jó, de néha azért érdemes lenne mondatokra tagolni:D