Beszélgetések a beszámolókról
SimiSoma
V.I.P.
Dóri
2026-06-26 15:20:38
Döntést segítő infomációkkal teli.
SimiSoma
V.I.P.
Yade
2026-06-26 15:15:18
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Lacafici
Vezérhím
Molly
2026-06-26 14:29:14
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Zölderdei
Friss újonc
Ashley
2026-06-26 14:19:47
Kiváló írás, nem érződik rajta hogy csak fél óra, olyan sok az infó.
Welur
Becsben tartott
LARA
2026-06-26 12:32:30
Sajnos a randi hosszabb ideig tarthatott, mint ennek az írásnak az elkészítése
Welur
Becsben tartott
Molly
2026-06-26 12:30:35
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
whiteraven
Becsben tartott
Yade
2026-06-26 11:38:27
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
laszlo22222
Billentyűbetyár
Lola
2026-06-26 10:16:04
Kértem töle idöpontot, aznap irja a megközelitést momta, azota is irja.
csege-vara
Szexguru
Bella
2026-06-26 05:53:50
Gratulálok! Szerelmi hőseposz!:)
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Misty VIP
2026-06-26 03:40:38
Nagyon adom az őszinteséged és önreflexiódat:D
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Misty VIP
2026-06-26 03:37:13
I envy your experience, good for you:D
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Misty VIP
2026-06-26 03:36:12
Jó, jó, csak lehetne kicsit bővebb is...
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Emily
2026-06-26 03:33:03
Sajnos ez elég rövid és nem túl információdús:(
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
lilike
2026-06-26 03:27:55
Nagyon tanulságos beszámoló, köszi a hasznos infókat!
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
lilike
2026-06-26 03:22:13
Ez egy jó támpont, hogy mire számíthatunk!
Tébolygó
Törzsvendég
Bella
2026-06-26 01:23:04
Néha egyetlen jól megfogalmazott, őszinte mondat többet megmutat valakiből, mint jelzők arzenálja. A túl sok manír néha épp a valódi értékeket takarja el.
Tébolygó
Törzsvendég
Alexa
2026-06-26 01:18:55
Van ebben az írásban valami aranyos.
Draquar
Vezérhím
Bius
2026-06-26 01:06:52
Gratulálok a jól sikerült randihoz és Bius reagjához, de egyetértek Forest07-tel: az oldal lényegét jelentő dolgokat nem írtad le. Kezdve a Helyszínhez közeli támponttal, folytatva a Biusra jellemző egyedi dolgokkal, vagy hogy a beszélgetésen kívül miben jó, stb.
Őrült_professzor
Törzsvendég
Szofi
2026-06-25 23:42:38
Jelen beszámoló nagyon szépen bemutatja Szofi odaadását és lelkesedését a vendégért. A beszi alapján a kiosztott szalag színét kicsit alulértékeltnek tartom.
Őrült_professzor
Törzsvendég
Marcsi
2026-06-25 22:50:07
Lucien, ezt a fajta beszidet szeretem. Nagyon szépen írsz Marcsiról, és az érzelgősséget nagy mértékben visszavetted.
Ez tetszik, jó írás.