Beszélgetések a beszámolókról
umbrellaman
Éló lexikon
Yade
2026-06-28 19:19:11
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
G3Z4
Vezérhím
Sandra_Parker_Pornstar
2026-06-28 12:17:37
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Doc33
Friss újonc
Alinababa
2026-06-28 07:20:23
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Robkovi
Lelkes irogató
Enikő
2026-06-28 01:06:20
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Balazs11
Éló lexikon
Yade
2026-06-27 22:14:20
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Orient
Ismerkedik az oldallal
Happy Vera
2026-06-27 18:50:53
"szomorúan hangzik" a nettó 30 perc amit említesz!
Balazs11
Éló lexikon
Yade
2026-06-27 18:05:08
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Balazs11
Éló lexikon
Yade
2026-06-27 17:58:40
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Implacabile
V.I.P.
Linett
2026-06-27 17:38:00
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Implacabile
V.I.P.
Dóri
2026-06-27 17:34:08
Hol jártál egyáltalán? Milyen a lakás, a szoba, a fürdő? Dóriról miért nem írtál semmit? Arról hogy hogy néz ki élőben, és hogy mint vendéglátó milyen? A masszázs hol történik? Padon? Ágyon? Matracon? Mivel, krémmel vagy olajjal? Mennyire erős, vagy inkább simogatós? A levezetés hogyan történt, azon kívül, hogy "nagyon jó"? Egyetlen értelmes információt sem osztottál meg. Ez egy értékelhetetlen semmi, már megbocsáss. Egyébként Dóri itt is hirdet.
Implacabile
V.I.P.
Alexa
2026-06-27 17:27:32
Én valahogy nem érzem ebből az írásból, hogy mitől volt ez a randi felejthetetlen.
Implacabile
V.I.P.
Lola
2026-06-27 17:20:30
Mint beszámoló, jól megírt, amit árnyalnak egy kissé a kommentek. DE: A kommentben panaszkodók vajon miért nem írják meg az élményeiket?
Implacabile
V.I.P.
Molly
2026-06-27 17:13:50
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Implacabile
V.I.P.
Bella
2026-06-27 15:51:05
Nekem ugyan kissé maníros itt-ott, de minden benne van. Talán még annyi, hogy egy ekkora szófosást már több bekezdésre kéne osztani az emészthetőség miatt.
Implacabile
V.I.P.
Nina
2026-06-27 15:46:44
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Implacabile
V.I.P.
LARA
2026-06-27 15:41:46
Eleve 2 hónapos sztori, amit már nem kéne beküldeni... Másrészt az action rész eléggé hiányos, egy óráról ennél sokkal több információt és részletet kell megosztani arról, hogy mit és hogyan kaptál, illetve mi történt az ott töltött órában. Ez lenne a beszi lényege.
Van Bommel
Belát a dolgok mögé
Bianka
2026-06-27 14:52:19
OK, megyek én is Biankához:D Csak annyi észrevétel, hogy a tagolás sokat segítene az olvashatóságban...
hééhaver
Billentyűbetyár
Viki19
2026-06-27 14:47:32
A beszámolóról szóló beszélgetés olvasásához PRÉMIUM ELŐFIZETÉS szükséges
Apollo11
V.I.P.
Erika
2026-06-27 11:03:47
Szia Cimbora! Jó érzés volt újra a színpadon látni. Ez azt jelenti, hogy minden rendben van. Az előadás is jól sikerült, jár a vastaps. Ahogy a kettőnk szállóigéje is mondja: „Szép az élet, sosem halunk meg…”
sluigi
Mindentudó
Kira
2026-06-27 09:18:26
Szia! Jól taglalt, részletes, élményszerű beszámoló, gratulálok a kalandodhoz.