beszamolok.comBESZAMOLOK.com

SzexGuru >>> bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Beszélgetés Alexa - 701458951 beszámolójáról, amit kisoroszlán1 írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Csirke_fogo
Csirke_fogo
Belát a dolgok mögé

2019-01-15 16:47:35
A szomszédlány arc kifejezés ez jó, vagy amolyan átlagos pontozó jelzés lenne?


vivalanocse1
vivalanocse1
V.I.P.

2019-01-15 00:10:06
Soha ne mondd hogy soha, hidd el lesz még neked fél órás talid, az is igaz hogy az nem most lesz. Viszont a beszid aktion része jobban is szólhatott volna Alexáról, valahogy te kerültél a középpontba ahogy az idővel viaskodsz, persze nem akkora tragédia de úgy látszik besziben is csak akkor tudsz igazán kibontakozni ha egy óra áll rendelkezésedre. A beszidből az jött le nem látogatod vissza egy órás nyújtott élvezetre.


Thomasino
Thomasino
Éló lexikon

2019-01-14 19:17:29
Rövid randiról, egy részletes beszámoló. Igazi kedvcsináló!


Aquila
Aquila
Törölt reg

2019-01-14 17:45:07
A tőled megszokot szinvonalon megírt beszi, melyből a"cici tánc"kiemelkedő.


PéterPeti
PéterPeti
Törzsvendég

2019-01-14 11:16:13
Régóta szemezgetek vele, most kaptam egy kis bátoritást.


Ronin.
Ronin.
Vezérhím

2019-01-14 10:56:34
Amit ki lehetett, azt kihoztad. Mind a randiból, mind a beszámolóból. A fél óra az sajna fél óra.

  1. oldal 
💬
BesziRobot