beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Alexa - 701458951 felejthetetlen beszámolójáról, amit bartolomeus írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


AnonymAdam
AnonymAdam
Törölt reg

2018-07-17 20:15:46
Az egész beszit nem olvastam el, de a belefektetett munkáért ment a like :)


Kspisti11
Kspisti11
V.I.P.

2018-07-17 19:47:03
Jónak tartom, és egészségedre.
De azért a foci VB beleillesztését meg a fogadásaid történetét fölöslegesnek érzem.
Egye fene: azért tényleg jó.


Apple_
Apple_
V.I.P.

2018-07-17 19:46:50
Ritkán írok megjegyzést, de most kikivánkozik belőlem: még ha jó is, a kevesebb néha több.


Druk
Druk
Törölt reg

2018-07-17 19:18:11
Nem, nem tul sok es nem tul hosszu a beszi. Ha szamodra ennyire intenziv es meghatarozo elmeny volt, akkor ekkora volt es kesz. Ez a beszi rolad, rolatok szolt. Nem kell masnak megfelelned! A leanyzo szerintem inkabb ilyen hosszu beszamolot kapjon, mint valami osszecsapott valamit, amivel a szolgaltatasa mellett, magat a lanyt is ledegradalnad. Szoval szerintem rendben van a beszamolo!


Aquila
Aquila
Törölt reg

2018-07-17 18:08:18
Végig olvastam. Jó írás, de cefet hosszú. Túlzás. Állítólag én sem írok röviden,de ez nekem is sok. Tömörebben kérlek,úgy is lehet részletes.


kisoroszlán1
kisoroszlán1
Törölt reg

2018-07-17 18:00:40
Hát barátom, ez tényleg nem volt rövid írás...de ennek ellenére jó volt olvasni, mert szinte mindent elmondtál Alexáról ami nekem fontos. Egyszerre volt az egy himnusz Alexa fantasztikus tudásáról és szépségéről, egy eseménydús randi élvezetes leírása...és sok mindent megtudhattunk rólad is :)


tökösmákos
tökösmákos
Törölt reg

2018-07-17 17:46:15
Mire olvasás nélkül végiggörgettem, kifáradt a csuklóm. Tizenötezer karakter egy nagy riport terjedelme. Alighanem eltévesztetted a műfajt és a felületet.


Mester57
Mester57
V.I.P.

2018-07-17 17:37:39
Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez két beszámolóra való energia befektetés, de ettől még jó.


brenekke
brenekke
Vezérhím

2018-07-17 17:34:37
Tök jó, nagyon értékelem a sok munkát amit egy ilyen hosszú beszi megírására fordítottál, de a kevesebb most tényleg több lett volna. Túlságosan elaprózott, és erőszakkal kellett hogy rávegyem magamat az elolvasására. Jó, de túl sok.

  2. oldal 
💬
BesziRobot