beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Alexa - 701458951 beszámolójáról, amit sanya1222 írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


feketeparduc2
feketeparduc2
Megbízható

2018-07-02 22:48:47
Te egy állat vagy! Ez a minimalista beszi, egy új stílust teremt. Amit írtál, az tényleg jellemző Alexára, de önmagában nem biztos, hogy ettől a beszitől keresném föl őt.


Robin_Hood
Robin_Hood
Veterán

2018-07-02 10:50:05
csodálkozom, hogy ezt az írást a webmester egyáltalán átengedte, az oldal minőségét aligha szolgálná. azért örülök, hogy jól érezted magad.


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2018-07-02 08:46:52
Rég nem írtál, hála istennek... most írtál, sajnos. Nem kellett volna, ez is ugyanolyan csapnivaló, mint a többi volt.


Mester57
Mester57
V.I.P.

2018-07-02 05:09:34
Egy klasszikus semmitmondó minimalista írásmű, írhattál volna sokkal többet.


Herr Lee
Herr Lee
Mindentudó

2018-07-01 23:51:52
Stílusát tekintve elég csapnivaló írás lett, tartalmilag pedig hiányos. Szerintem több billentyűkoptatást is megért volna ez a látogatás.


beton1
beton1
Nagytudású

2018-07-01 23:37:31
Ezt így, ebben a formában szerintem nem kellett volna megírnod.


hc17
hc17
Törölt reg

2018-07-01 17:25:36
A beragadt felkiáltójelet ki kellene kapcsolni. Sajnos sablonos és célnak nem igazán megfelelő ez a stílus.


Influencer
Influencer
Törölt reg

2018-07-01 16:41:03
Nem ereztem az irasban a hasznos tartalom es a reszletesseg szimbiozisat.Hangulat megfestese pedig profanra sikeredett.A szofosztikalatlan stilust pedig nem kedvelem.Ennek ellenere azert felkeltette a figyelmemet,fokuszomban tartom a kisholgyet.


zaphodbbx
zaphodbbx
Éló lexikon

2018-07-01 15:03:25
Hát ez az eddig leggyengébb beszámolók közül való, amit eddig olvastam .Minden szempontból gyenge. Az egyik kommentből tudhatjuk - amit sejtettem - hogy a hölgy nem most kezdte visszatérő, dehát a beszámolókból kéne tájékozódni elsősorban, nem a hozzászólásokból! Ha csak ilyet tudsz, máskor inkább ne is írjál!


emzéperiksz
emzéperiksz
Becsben tartott

2018-07-01 13:38:36
Örülök, hogy Alexa visszatért.
Őt ismerve, ez a "beszámoló" nagyon gyönge.


reeves
reeves
Törölt reg

2018-07-01 11:26:35
annyi tudtam meg, hogy minden sima ügy volt, az írásod meg csúcsfos kategória


apollobrown
apollobrown
V.I.P.

2018-07-01 11:07:52
az kiderült, hogy mekkora bika vagy és örülhet, hogy találkozott veled, csak engem ez nem érdekel. Vendéglátód annál inkább, de mintha róla elfelejtettél volna információt közölni, azon kívül, hogy jól néz ki. Ez így lófasz, használhatatlan.


ZorbaTheGreek
ZorbaTheGreek
Törölt reg

2018-07-01 09:25:32
Kedvelem a minimalista stílust, de egy ilyen Nőhöz ennyire szűkszavú "beszámoló" nagyon kevés.


kisoroszlán1
kisoroszlán1
Törölt reg

2018-07-01 09:13:43
Hogy kerülhetett ki ez a sz@r?


Alvarion
Alvarion
Veterán

2018-07-01 06:54:02
Nehezen tudom minősíteni! Ez még első beszinek is nagyon gyenge, ebben a rangban pedig egyenesen pocsék.

  2. oldal 
💬
BesziRobot