Beszélgetés Bius - 205712185 nagyon jó beszámolójáról, amit Attila707 írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-06-25 17:40:18
Semmit nem tudtunk meg azon kívül, hogy meleg volt, és jót beszélgettetek, és hogy 10 perc múlva magányos voltál. Bocsánat de az oldal lényeg pont az amit nem írtál meg.
2026-06-25 10:58:44
Biztatásként adom jóra. Az action részben szerintem több info is elfért volna....
1. oldal

