Beszélgetés Bella - 304514369 jó beszámolójáról, amit popovch írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-06-25 14:41:27
Valójában ez, egy több mint jól megírt Beszámoló. Ez már egy kisregény ! Őszintén,ez kissé kibővült állapotban nem biztos hogy szerencsés.... Többségünk szeret olvasni,de lehet mások türelmetlenebbek. Ők az objektív lényeget keresik.
2026-06-25 12:09:31
Hosszúra sikerült megemlékezésed a randiról, de már a felénél olyan unalmassá is vált. Igaz sok benne az értékelhető részlet, infó,- de nehézkessé tette az olvasást, míg szétválaszthatóvá vált az ocsutól a pelyva. Szerintem egy rövidebb, sokkal inkább a lényeget bemutató írás lényegesen értékesebb lett volna.b
2026-06-25 09:43:19
Tipikusan a kevesebb több lene esete. Rettenetesen dagályos, önismétlő, unalmas írás. A hölgy ennél többet érdemel.

