Beszélgetés Lina - 204983604 jó beszámolójáról, amit Májky3 írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-06-23 18:10:03
Egyeztetés, megközelítés, helyszín el lett nagyolva. Nem derült ki milyen útvonalon sikerült eljutni a helyszínre. Külsőleg nem lett részletesebben bemutatva nem elég annyi, hogy képeknek megfelelő. Action is néhány mondattal el lett intézve. Született ennél tartalmasabb beszámoló is másoktól a 15 perc ellenére. Összkép közhelygyűjtemény lett és nem lehetett belőle megtudni miért ajánlott. Több beszámoló átolvasását javaslom mintaként, hogyan lehetne jobban megírni.
2026-06-23 17:02:51
Egyeztetés, megközelítés,helyszín ,külső,egy-egy mondat. Jó hogy egy negyed óra rövid,de a te írásod is hasonló, nyúlfarknyi ! Semmit nem tudtunk meg a fentiekről,ez egy nagyon gyenge beszámoló....
2026-06-23 15:29:59
Ugyanazt tudom ide is leírni, mint a másik írásodhoz: "Sokkal több információt kell itt megosztani arról, hogy egyáltalán hol jártál, mivel lehet odajutni, milyen a lakás, a fürő, a tetthely? A lánytt sokkal részletesebben kell bemutatni, mint ahogy a történéseket sem egy rövid mondattal kell letudni. Hogyan és mi történt, mi tetszett a legjobban neked. Ez, amit beküldtél ide, a konkurrens oldalon talán elmegy, de itt nem." Olvasgass jó beszámolókat, látni fogod a különbséget.
2026-06-23 13:57:35
Szia! Sajnálom dez ez így nagyon gyenge. Nagyon kevés információt osztottál meg a helyszínről, a Hölgyről (mi tetszett benne?) és a kalandodat is nagyon röviden és elnagyoltan írtad le. Sokkal több részletet szeretnénk olvasni (miben ügyes, kiemelkedő, mit szeret).

