Beszélgetés Erika - 304610562 jó beszámolójáról, amit DiosCsiga írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-06-22 11:22:23
Nagyon jó és hasznos beszámolót írtál. (Én is épp most Írom a magamét. ) Kösszi szépen az objektív írást. A kapott élmányért pedig gratulálok, és egészségedre. :-)
1. oldal


