Beszélgetés Lívia - 206144725 felejthetetlen beszámolójáról, amit herrdavid írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-05-08 19:43:46
Tetszik a beszámoló, meg is hozta a kedvem egy látogatásra.
2026-05-05 16:57:08
A beszit olvasva régi emlékek villantak fel bennem... Jól megírt, kedvcsináló, köszi a közlésért!
2026-05-04 08:47:28
Minden részében jól megírt és hasznos, különösen az akció lényegi része.
1. oldal

