Beszélgetés Kata - 205544391 jó beszámolójáról, amit Sebik írt
Hozzászólás írása
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2026-06-10 12:45:32
Engem a közös fürdés izgatna. Ha már van, akkor milyen? Önellátó? Egymást segítő? Akár előjátéknak is jó?
2026-06-10 12:21:14
Leírásod alapján közvetlen és kellemes társaságnak tűnik Kata, viszont a külső leírásában biza nem sokat segítettél a laikus embernek...
2026-04-14 11:25:31
Szia! Lehet, hogy a kalandod jól sikerült, de a beszámolód az nagyon rövid és nagyon kevés információt tartalmaz. Részletesebb leírást szeretnénk, hogy indpiráljon bennünket is látogatásra.
1. oldal

