beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.

Beszélgetés Lili - 206222279 beszámolójáról, amit Ridler32 írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Lucien
Lucien
V.I.P.

2025-02-05 13:43:25
Nesze semmi, fogd meg jól. Nem sok minden derül ki.


BüdeTihamér
BüdeTihamér
Törzsvendég

2025-02-05 13:41:09
Szerintem ez egy haszontalan, prémium napokért írt “beszi”. Legalább az idő/csokor benne lenne…


Thom25
Thom25
Könyvet írhatna

2025-01-17 22:48:45
Az egész beszámoló kb. 15 soros, ebből az action 6. A külsőről, az actionről, a helyszínről és az összképről is jóval részletesebben kéne írni. Nem írtad le, hogy meddig voltál és a csokrot sem adtad meg.


jb
jb
Törölt reg

2025-01-16 21:46:43
Ez sajnos nagyon kevés, nem csak az olvasók, hanem Lili is jóval többet érdemel ennél a vázlatnál.


cliif12
cliif12
Törzsvendég

2025-01-16 11:39:42
Vártam egy jó beszámolót a hölgyről, de ebből szinte minden hiányzik. Csokor, helyszín, stb. Egy-egy mondatokból sajnos semmit nem lehet megtudni. Nem jön át, hogy milyen volt az együttlét.


SimiSoma
SimiSoma
V.I.P.

2025-01-16 09:30:41
Nulla infó. Rózsák, időtartam, helyszín, külső, hangulat, mind hiányzik, de nagyon.


oli66
oli66
Törzsvendég

2025-01-15 23:20:07
Gyakorlatilag azon kívül, hogy elégedetten távoztál szinte semmit nem tudtunk a hírdetőről, a körülményekről, a rószák számáról stb. stb.


Őrült_professzor
Őrült_professzor
Törzsvendég

2025-01-15 23:02:33
Nem az a baj, hogy rövid, hanem az, hogy semmi információ nincs benne. Majdnem bárkiről is szólhatna. Többek között nincs helyszín, nincs érzelem, nincs csokor.


Dannyxxx
Dannyxxx
Megbízható

2025-01-15 22:35:44
Ez igy tul rovid, lenyegi informacio nelkul.


jessi1
jessi1
Mindentudó

2025-01-15 18:57:27
Az helyszín egyeztetés stb még elnézem ha egy mondat. A külsőről és az akcionról részletes írás vár az ember.


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2025-01-15 18:10:22
Még azt se tudtuk meg, hogy a kerület melyik részén voltál... Mivel lehet odamenni? Milyen a lakás azon kívül, hogy "kellemes" a szoba? A fürdőről semmit nem írtál, a szoba berendezéséről annyit, hogy "tatami". Ez édeskevés. Liliről megint semmi. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy "olyan mint a képeken", hanem arra, hogy a valóságban milyen. Ezt egyáltalán nem írtad meg. Az action leírása két mondat, ami szégyen. Ennyire nem tudtál az ott töltött időről írni valamit? Mi történt, hogy történt, részletesen! Ez itt nem a "másik" portál, ahol három mondattal lerendeznek egy beszámolót. Ez ide még vázlatnak is nulla.


kissgo
kissgo
Nagytudású

2025-01-15 17:03:08
Közepes vázlat. Beszámoló mikor készül belőle?


Kísérletező
Kísérletező
Lehet adni a szavára

2025-01-15 15:07:42
Nah, ez nesze semmi, fogd meg jól írás...


Drogi
Drogi
V.I.P.

2025-01-15 14:29:57
Nem értem hogy meheteett ki. Ez még vázlatnak is kevés!


Falcon-29
Falcon-29
Fejlődő

2025-01-15 13:57:06
Még az együtt töltött időtartam sem derült ki az írásból.

  1. oldal 
💬
BesziRobot