beszamolok.comBESZAMOLOK.com

SzexGuru >>> bejegyzés = 1 prémium vendég nap

Beszélgetés Melina - 707355651 beszámolójáról, amit Busuanga1 írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Implacabile
Implacabile
V.I.P.

2024-05-06 21:34:38
Azon kívül, hogy nem találok benne értékelhető információt, iszonyatosan zavar, ha valaki olyannyira igénytelen, hogy számokkal helyettesíti a szavakat. A stílus meg 1szerűen borzalmas. Majd gondold végig, hogy ha valakiről meg akarsz tudni valamit és egy ilyen izét kapsz bemutatásként, az neked mennyire fog megfelelni?


tudatos
tudatos
Becsben tartott

2024-05-05 16:58:07
Elhiszem, hogy "fenomenális az amit ad" Melina, de amit te adtál nekünk, meg sem közelíti egy jó beszámoló stílusát, helyesírását, információtartalmát. Engem a számokkal történő rövidítés 1xűen kiborít, ne haragudj.


FoxT
FoxT
Veterán

2024-05-04 18:08:49
Valóban nem ragoztad túl. Az olvasónak nem ad érdemi információt. Melinát jobb beszivel illene megtisztelni!


NBK
NBK
Lehet adni a szavára

2024-05-04 16:22:09
Ez a helyesírás meg stílus, valahogy nagyon nem...


Smagus
Smagus
Belát a dolgok mögé

2024-05-03 14:39:22
Annyi derül ebből ki, hogy a XI-ik kerületben voltál, és kaptál egy franciát. Az összes fejezet hiányos. Ez a helyesírás és a sílus az pedig az árokpartra való, nem ide!


Tasnady
Tasnady
Nagytudású

2024-05-03 14:01:57
Ilyen beszit megereszteni egy "Élő Legendáról"?! Kritikára Sem! méltatom....


Draquar
Draquar
Vezérhím

2024-05-03 13:41:10
Lásd Karak811 és BudaGyöngye hsz-ét. Erre mondaná Puzsér, hogy "Mi ez a pusztító alpáriság?!" "gondosan kihagyva a farkát körbe árja." Itt lett meg a végeredmény.


Canaletto
Canaletto
V.I.P.

2024-05-03 11:15:07
"Mellbimbók régiek." Olyan ez, mind a vendég farka, nehéz lenne újat növeszteni.


vivalanocse1
vivalanocse1
V.I.P.

2024-05-03 10:18:59
Ott voltam stop. Jó volt stop. Eljöttem stop. Na valami ilyesmi jutott eszembe erről a besziről, tisztára távirati stílus.


Herr Lee
Herr Lee
Mindentudó

2024-05-03 10:01:09
Kaptál egy irgalmatlan jó szopást, jól érezted magad és kiszúrod a szemünket egy ugyan informatív de az átélést teljes mértékben nélkülöző jegyzőkönyvvel. Csak azért nem hittem azt, hogy egy fogalmazni tanuló kisiskolás házi feladatát olvasom, mert tudom, hogy ez korhatáros téma. Legközelebb (erősen gyanítom, hogy lesz legközelebb), légy szíves olyan átéléssel írni, hogy az legalább felismerhető arányban legyen azzal, ahogy Melina elvarázsol téged.


Hiding
Hiding
Mindentudó

2024-05-03 08:47:19
"Érdekes" stílusú írás,
a régi mellbimbó az mit takarhat.


Karak811
Karak811
Törölt reg

2024-05-03 08:43:26
Borzasztóan összecsapot tartalmilag is és a helyesírás hiánya már az érthetőséget korlátozza.


Lacafici
Lacafici
Vezérhím

2024-05-03 08:10:10
A leírásban szereplő régen ilyen volt, akár a külsőnél ,akár lakásnál, aki még nem találkozott vele annak nagyon keveset mond.


BudaGyöngye
BudaGyöngye
Becsben tartott

2024-05-03 07:40:55
Pedig egy csomó részét jó lett volna ragozni. Nekünk, többieknek teljesen haszontalan az az infó, hogy vagy 12xvoltál, de az nem, hogy pl milyen a lakás, vagy hogy melyik része a kerületének. Szerintem Melina jobb beszit érdemel.


Felhőtlenphil
Felhőtlenphil
Becsben tartott

2024-05-03 05:02:13
A borzasztó helyesírás mellett a külső ismertetésének teljes hiánya miatt is lehetne jobb

  1. oldal 
💬
BesziRobot