beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Nina szexpartner Nyerj randit Nina szexpartnerrel:) >>>

Beszélgetés Egyetemistalány - 304145118 nagyon jó beszámolójáról, amit vivalanocse1 írt

Hozzászólás írása

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


vivalanocse1
vivalanocse1
V.I.P.

2023-07-25 16:46:19
Èn köszönöm az elismerő szavakat, tudatos.
Bizony SimiSoma, fèl óra. Igazából a fèl órát is meg lehet írni rèszletesen.


tudatos
tudatos
Becsben tartott

2023-07-20 23:03:53
Szerintem soha nem olvastam még ennyire infógazdag beszámolót 30 percről. Köszi, hogy megírtad!


Alias3
Alias3
Törölt reg

2023-07-20 18:49:36
Majdnem tovább tartott elolvasni, mint amennyi ideíg tartott a randi, megírni meg értelemszerű. Mindíg nagyon tetszik, hogy gondolatokkal is bőven írsz a beszijeidben. Ez az írás kifejezetten szép példája jó szokásodnak.


SimiSoma
SimiSoma
V.I.P.

2023-07-20 16:16:22
Olyan információdús, és nem utolsósorban olyan élvezetteli a beszámolód, hogy alig akartam elhinni a fél órát.


Bohém2
Bohém2
Kamubeszámolós

2023-07-20 15:31:44
Nagyszerű írás, melynek egy kicsit más a hangvétele. Érződik partnered hatása nekem. Gratula mindkettőtöknek!


Kspisti11
Kspisti11
V.I.P.

2023-07-20 15:27:41
Az nem is kétséges, hogy ez egy nagyon hasznos és nagyon jó beszi. Köszi, hogy megírtad. Én azonban úgy vélem, van itt egy helyzet. Ez egy merőben más beszi volt, mint amikhez hozzászoktunk Tőled: a szex mellett még mintha az is történt volna, hogy "megérintette a lelkedet" egy vendéglátód. Vagy tévedek? Végezetül pedig: gratulálok és egészségedre :-)


ANUNNAKI
ANUNNAKI
V.I.P.

2023-07-20 11:18:30
Jól leírt ideális randi lehetett, gratulálok a szerencsedhez, hogy csak eljutottal hozzá


Nabid
Nabid
Becsben tartott

2023-07-20 10:12:23
Lendületes, tartalmas beszámoló a találkozó rövidsége ellenére. Köszönöm, hogy megírtad.


JürgenRegenkurt
JürgenRegenkurt
Törzsvendég

2023-07-20 09:47:46
hoppá -hoppá, csak úgy lőjjük a mátkákat az egycsövűvel Viva... :) Nagyon jó írás, de valahol vödrös gecihez jutottál diszkont áron? Nagyon ó lett a szösszenet haver!!!

  1. oldal 
💬
BesziRobot