beszamolok.comBESZAMOLOK.com

Üzenőfal >>> Infók, hírek, érdekességek, beszélgtés.

Beszélgetés Mia - 209938784 nagyon jó beszámolójáról, amit Brudo írt

A hirdető beállítása szerint csak prémium vendég szólhat hozzá.

Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a jelentés jelre kattintani!


Brudo
Brudo
Vezérhím

2020-04-02 16:21:15
Thx Bryan, igyekszem! :-)


BryanBryan75
BryanBryan75
V.I.P.

2020-04-02 16:13:53
Szuper beszámolót sikerült ismét összehoznod,:)


Brudo
Brudo
Vezérhím

2020-04-02 16:10:07
Köszönöm Aquila a partnerem és jómagam nevében egyaránt!


Aquila
Aquila
Törölt reg

2020-04-02 15:04:01
Részletes, olvasmányos szép beszit írtál. mindkettőtöknek.


Brudo
Brudo
Vezérhím

2020-04-02 14:45:42
Kedves Ronin. Az nem gólarány, hanem vizsgálati eredmény, diagnózis. Viccet félre téve értem és ezt az egyet kivéve nem is volt és nem is lesz szokásom ilyen eredményeket jelezni.


Ronin.
Ronin.
Vezérhím

2020-04-02 14:28:54
Idézve Franz Josef-et: Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve. A gólarányok bemutatását megkérhetlek, hogy hagyd a ...ba?! Csak az rontotta nálam a tökéletes összképet.


Brudo
Brudo
Vezérhím

2020-04-02 13:51:52
Tartalmas heteket töltök mostanság, az biztos. :-) Jelen helyzetben megnőtt az esélyem a carpe diem szerinti randevúkra! :-) Azért a sorból nem hagynám ki Jázmiint sem! :-)


Outcast
Outcast
Friss újonc

2020-04-02 13:01:48
Látom Brudo, hogy mostanában "nagyvadakra" mész: az utóbbi napokban megvolt Maycica, Kingus, Wasabi és most Mia :)
Jó tippeket adsz a kollégáknak kitűnő írásaiddal.


Brudo
Brudo
Vezérhím

2020-04-02 12:14:23
Ja és még egy szösszenet! Figyeljétek az oldalt, a java csak a jövő héten érkezik, az előkészületek már zajlanak, de egyelőre csak ennyit árulhatok el!!! :-)


Brudo
Brudo
Vezérhím

2020-04-02 12:11:17
Köszönöm uraim, megtisztelő, hogy olvassátok és értékelitek az írásaimat. A dícséret azonban a partneremet illeti, hiszen Ő volt ezen írás múzsája, megihletője, nélküle nem jöhetett volna létre!


Winner
Winner
Törölt reg

2020-04-02 12:04:49
Csak kapkodom itt a fejem. Jön a tavasz,Te pedig sorra röpködsz a szebbnél szebb virágszálakra,és ráadásul még kalandjaidat piszok jól meg is írod! :-) Nem tagadom,picit sárgulva olvastam legújabb hódításod emlékiratát :)) Köszi a közzétételt, egészségetekre!


vivalanocse1
vivalanocse1
V.I.P.

2020-04-02 12:03:01
Na szép, lehet az ördög nem alszik, de hogy te se pihensz... :) Pár nap alatt rengeteg lány, well done!


guilt
guilt
Veterán

2020-04-02 11:41:22
Lélegzetelállító írás egy nagyszerű randiról. mindkettőtöknek!

  2. oldal 
💬
BesziRobot