Beszélgetés Mia - 209938784 nagyon jó beszámolójáról, amit Dreamwalker89 írt
A hirdető beállítása szerint csak prémium vendég szólhat hozzá.
Amennyiben sértő módon megfogalmazott, vagy moderálásim elvekbe ütköző hozzászólást látsz, kérünk ne habozz a
jelre kattintani!
2020-02-18 15:05:51
Tudományos megközelítése egy együtt töltött időnek, párzási okokból, nem nemzésiből, de semmi konkrétumot nem tartalmaz.
2020-02-18 15:03:51
Hát ez érdekes egy írás volt, sokat konkrétumot nem tartalmaz, sok időbe telhetett így megírni, de az igazat megvallva én se látom sok értelmét, de azért érdekes volt. :D
2020-02-18 14:18:57
A szerelem definiálhatóan amorfizálódott peripólusos komplexuma mindazon, hol a depresszív neurózis, hol pedig a patetikus levitáció szintjén összegződő emocióknak, melyek a pszeudoindividualisztikus szubkollagenizáció révén diffundálódott kvázi habituációs élmények által retifisizálódott egocentrumban kiváltják a de jó lenne kettyinteni egyet érzését. Vagy ilyesmi...
2020-02-18 14:03:44
Ez valami borzalmas, szinte mér élvezhetetlenül modoros, konkrétumot ellenben alig tartalmaz.
2020-02-18 13:29:36
Ezt kár volt megírni. Bárkiről írhattad volna. Nulla konkrétum van benne.
2020-02-18 13:28:19
Mintha egy (ál)tudományos szakkönyvet olvastam volna. Sok értelme nincs.

